Para çalma görüntüleriyle gündeme gelen Metin Özkan'la ilgili yeni gelişme!

Para+%C3%A7alma+g%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCleriyle+g%C3%BCndeme+gelen+Metin+%C3%96zkan%E2%80%99la+ilgili+yeni+geli%C5%9Fme%21;
ABONE OL

Bir kadının çantasından para çaldığı görüntülerin yayılması sonucu tv100'ün yorumculuk görevine son verdiği Metin Özkan'la ilgili yeni bir gelişme yaşandı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin eski basın danışmanı ve gazeteci Metin Özkan'ın, bir kadının çantasından dolar çaldığı görüntülerin yayılmasının ardından tv100 kanalının Özkan'ın yorumculuk görevine son verdiğini duyurmuştuk.

Medyakoridoru'na ulaşan bir son dakika bilgisine göre; CNN Türk kanalı da Özkan'a kapıyı kapattı. Özkan, bugün CNN Türk'teki bir canlı yayına yorumcu olarak katılacaktı. Ancak kanal, söz konusu görüntülerin ardından davetini geri çekti.

NE OLMUŞTU?

MHP lideri Bahçeli’nin eski basın danışmanı Metin Özkan, İstanbul Kemerburgaz Göktürk’teki Mastercheff restoranında Aralık 2021’de, Ufuk Enginler isimli kadının çantasından 700 dolar para çaldığı öne sürülen görüntülerle gündeme gelmişti.

Özkan, iddianın sosyal medyada yayılmasının ardından görüntüler için TELE1’e yaptığı açıklamada “montaj” demiş ve konuyu yargıya taşıyacaklarını açıklamıştı.

twitter takip