Medyakoridoru'ndan Flash TV bombası! Yeniden yayına başlıyor! Peki ne zaman ve hangi patronla?

Medyakoridoru%E2%80%99ndan+Flash+TV+bombas%C4%B1%21;+Yeniden+yay%C4%B1na+ba%C5%9Fl%C4%B1yor%21;+Peki+ne+zaman+ve+hangi+patronla?
ABONE OL

2019 yılında yayın hayatını sonlandıran Flash TV geri dönüyor... İşte, detaylar!

Medya gündemine bomba gibi düşecek olan o gelişmeyi Medyakoridoru açıklıyor... Mart 2019 tarihinde 28 yıllık yayınını hükümetten gelen baskılar sonucu sonlandırmak zorunda kalan ve iş insanı Ömer Göktuğ'un sahibi olduğu Flash TV'nin yeniden yayına başlayacağı öğrenildi.

Medyakoridoru'nun telefonla ulaştığı Göktuğ; haberimizi doğrularken, şu an için hazırlık sürecinde olduklarını ve temmuz ayı gibi yayında olmayı planladıklarını söyledi. Ayrıca kanalın "eğlence" formatında geri döneceği de edindiğimiz diğer bilgiler arasında.

Mart 2019'da yayınını sonlandıran Flash TV yönetimi, şu açıklamayı yapmıştı:

"Uzun süredir yaşadığımız ve artık çekilmez hale gelen baskılar nedeniyle bir süre sesimizi kısıyoruz. İktidar sahiplerinin hukuk tanımaz uygulamaları, idari ve siyasi baskılar dayanılmaz hal aldı. Tüm çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın zarar görmesini önlemek ve 28 yıllık televizyonculuk tarihimize gölge düşürmemek için yayınlarımıza bir süre ara vermek kararımızı kamuoyuna duyururuz"

twitter takip