Ünlü oyuncunun 14 yaşındaki kızı köşe yazarı oldu! Tamer Karadağlı'nın kızının yazısı hangi gazetede yayınlandı?

%C3%BCnl%C3%BC+oyuncunun+14+ya%C5%9F%C4%B1ndaki+k%C4%B1z%C4%B1+k%C3%B6%C5%9Fe+yazar%C4%B1+oldu%21;+Tamer+Karada%C4%9Fl%C4%B1%E2%80%99n%C4%B1n+k%C4%B1z%C4%B1n%C4%B1n+yaz%C4%B1s%C4%B1+hangi+gazetede+yay%C4%B1nland%C4%B1?
ABONE OL

Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan'ın 14 yaşındaki kızları Zeyno Karadağlı köşe yazarı oldu. Karadağlı'nın yazısı Gazeteciler Cemiyeti'nin gazetesinde yayınlandı.

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı 'Taşfırın Erkeği Haluk' karakteriyle hafızaralara kazınan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı ve oyuncu Arzu Balkan’nın 14 yaşındaki kızları Zeyno Karadağlı yazar oldu 
 
Zeyno Karadağlı'nın 'Bence Covid-19' başlıklı yazısı Ankara Gazeteciler Cemiyeti'nin çıkardığı 24 Saat Gazetesi'nde yayınlandı.
 
Tamer Karadağlı köşe yazarlığına da göz kırpan kızı ile bir kez daha gururlandığını belirterek “Annesi de bende onun en iyi şekilde yetişmesi için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Zeyno çok sakin yapılı ve becerikli bir genç. Severek yaptığı her şeyi başarılı bir şekilde yapıyor. Anne babası olarak çok gururluyuz” dedi.
 
14 yaşında olan Zeyno Karadağlı, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Piyano Bölümü sekinzinci sınıf öğrencisi.
 
Ünlü oyuncunun kızı yayınlanan yazısıyla piyano çalması, resim çalışmaları, dublaj ve seslendirme yapmasının yanı sıra yazar tarafını da gösterdi.
 
 
twitter takip