Mersin'de korkutan patlama! Mersin'de neden patlama oldu?

Mersin%E2%80%99de+korkutan+patlama%21;+Mersin%E2%80%99de+neden+patlama+oldu?
ABONE OL

Mersin'de büyük bir patlamanın meydan geldiği iddiaları sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi. Peki Mersin'deki patlamanın sebebi belli oldu mu?

Mersin'de bir alışveriş merkezinin dışında patlama meydana geldi. Patlamanın olduğu yere ambulans ekiplerinin sevk edildiği ifade edildi. Patlamayla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Mersin'in Yenişehir ilçesinde bulunan Forum AVM'nin yakınlarında henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı bir patlama meydana geldi. Olay yerine çok sayıda polis, itfaiye ve sağlık ekibi yönlendirildi.

Mersin'in merkez Yenişehir ilçesinde boş bir arazide patlama meydana geldi. Olayda 1 kişi elinden yaralandı.
Alınan bilgiye göre, Güvenevler Mahallesi'ndeki Forum AVM yakınındaki boş bir arazide patlama meydana geldi. Patlamada olay yerinden geçen bir kişi elinden yaralandı. Patlamanın ardından olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Yapılan incelemede patlamaya önceden yerleştirilmiş zaman ayarlı bir ses bombasının neden olduğu, patlama sırasında ortaya çıkan basınçla savrulan taş parçasının yoldan geçen vatandaşın eline çarpması sonucu yaralandığı öğrenildi.

Ekiplerin olay yerindeki incelemesi sürüyor.

twitter takip