İsmail Saymaz’ın sözleri sosyal medyada gündem oldu

%C4%B0smail+Saymaz%E2%80%99%C4%B1n+s%C3%B6zleri+sosyal+medyada+g%C3%BCndem+oldu
ABONE OL

İsmail Saymaz, Çorum’da CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na ‘Çocuğuma dokunma’ diyen kadına açtı ağzını yumdu gözünü... Sözleri ile günün çok konuşulanları arasına giren Saymaz, sosyal medyada gündem oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Çorum ziyareti sırasında vatandaşlarla sohbet etmek isterken bir kadının "Aman sakın çocuğuma dokunma, yürü" şeklindeki tepkisiyle karşılaştı. O görüntüleri CHP'nin yayın organı Halk TV'de yorumlayan İsmail Saymaz'ın o sözleri tepki çekti.

İsmail Saymaz, o kadının sözlerini değerlendirirken, "İnsanı insan yapacak bütün değerleri bir utanmaz kadın, bir rezil kadın alaşağı ediyor. Ve Sayın Kılıçdaroğlu'na 'git burdan deyip 'çocuğuma dokunma' diyor. Asıl sen o çocuğa dokunmaman lazım. Asıl bu devlet devlet olsa o çocuğu senden alması lazım. Çünkü böyle bir rezil kadın o çocuğu gayri insanı ne kadar değer varsa onla yetiştirecek. Bu çocuğa bu rezil kadının doğru bir şey öğretmesi mümkün değil" ifadelerini kullandı. Saymaz'ın bu sözlerine programın moderatörü Özlem Gürses de destek verdi.

twitter takip