İbrahim Karagül büyük resmi gördü: Bebek ve Galata Kulesi önünde olanlar, Türkiye'nin Suriye'ye müdahalesini önlemek için

%C4%B0brahim+Karag%C3%BCl+b%C3%BCy%C3%BCk+resmi+g%C3%B6rd%C3%BC:+Bebek+ve+Galata+Kulesi+%C3%B6n%C3%BCnde+olanlar,+T%C3%BCrkiye%E2%80%99nin+Suriye%E2%80%99ye+m%C3%BCdahalesini+%C3%B6nlemek+i%C3%A7in
ABONE OL

TR Haber Genel Yayın Yönetmeni İbrahim Karagül, 'Türkiye’nin Suriye'ye müdahalesini önlemek için sabah Bebek'te cinsel ilişkiye girdiler, akşam Galata Kulesi önünde kendini yaktılar' iddiasında bulundu.

Yeni Şafak'tan ayrıldıktan sonra TRHaber Genel Yayın Yönetmenliği'ni yürüten İbrahim Karagül tartışma yaratan bir iddiada bulundu.

Türkiye İşçi Partisi (TİP) milletvekillerinin Gezi Parkı eylemlerinin 9. yıldönümü dolayısıyla 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne pankart asmasını,  İstanbul'da Bebek sahilinde bir kadın ile erkeğin herkesin gözü önünde cinsel ilişkiye girdiği videonun sosyal medyada infial yaratmasını ve İstanbul Taksim'de bulunan Galata Kulesi'nin önünde bir kişinin kendini yakmasına dair gelişmelerin birbiriyle bağlantılı olduğunu iddia eden Karagül'den tartışılacak bir paylaşım geldi.

Karagül, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Türkiye’nin Suriye müdahalesi öncesi içeride düğmeye basıldı. DEAŞ sokağa sürüldü. PKK, CHP ve İP’ye sokak çağrısı yaptı. Sabah 15 Temmuz Köprüsü’nde provokasyon. Öğlen Bebek’ten iğrenç görüntü servisi. Akşam Galata Kulesi önünde kendini yakma. Yeni kurgulara hazır olun!" 

twitter takip