HÜDA-PAR bayramlaşmasına 6'lı masadan flaş katılım

H%C3%BCDA-PAR+bayramla%C5%9Fmas%C4%B1na+6%E2%80%99l%C4%B1+masadan+fla%C5%9F+kat%C4%B1l%C4%B1m
ABONE OL

Siyasi partiler arasındaki bayramlaşma ziyaretleri devam ediyor. HÜDA PAR, diğer siyasi partilerin heyetleriyle yaptığı bayramlaşma ziyaretlerinden fotoğraflar paylaştı. Bu partiler arasında Cumhur İttifakı'ndan AK Parti, Yeniden Refah Partisi ve Büyük Birlik Partisi bulunurken, Millet İttifakı'ndan ise DEVA Parti ve Saadet Partisi yer aldı. Bir diğer parti ise Milli Yol Partisi oldu.

Kurban Bayramı vesilesiyle siyasi partiler arasında bayramlaşma ziyaretleri yapıldı. HÜDA PAR partisi de diğer siyasi partilerin heyetleriyle yaptığı bayramlaşma ziyaretlerinden fotoğraflar paylaştı. Bu partiler arasında Cumhur İttifakı'ndan AK Parti, Yeniden Refah Partisi ve Büyük Birlik Partisi bulunurken, Millet İttifakı'ndan ise DEVA Parti ve Saadet Partisi yer aldı. Bir diğer parti ise Milli Yol Partisi oldu.

SAADET, GELECEK VE DEVA'NIN ZİYARETLERİ DİKKAT ÇEKTİ

Hüdapar'ın Saadet Partisi ile ilgili "Genel Başkan Yardımcımız Sayın Hüseyin İmir, siyasi partiler arası bayramlaşma programı kapsamında Saadet Partisi heyeti ile bayramlaştı" paylaşımında bulundu.

DEVA Partisi ile ilgili yaptığı paylaşımda, "Genel Başkan Yardımcımız Sayın Hüseyin İmir, siyasi partiler arası bayramlaşma programı kapsamında Deva Partisi heyeti ile bayramlaştı" denildi.

 

Gelecek Partisi ile ilgili ise  "Genel Başkan Yardımcımız Sayın Hüseyin İmir, siyasi partiler arası bayramlaşma programı kapsamında Saadet Partisi heyeti ile bayramlaştı" mesajı paylaşıldı.

twitter takip