Halk TV'den yeni program! Özlem Gürses'in yerine hangi program yayına başlıyor? Gürses, hangi saat diliminde ekranda olacak?

Halk+TV%E2%80%99den+yeni+program%21;+%C3%96zlem+G%C3%BCrses%E2%80%99in+yerine+hangi+program+yay%C4%B1na+ba%C5%9Fl%C4%B1yor?+G%C3%BCrses,+hangi+saat+diliminde+ekranda+olacak?
ABONE OL

Halk TV ekranlarında yeni bir program başlıyor... Peki hangi tanınmış isimler yorumculuğunu yapacak? Özlem Gürses, hangi saat diliminde neyi sunacak?

Halk TV, cuma akşamları siyasete, ekonomiye, adalete ve sanata dört kadının gözünden bakan yeni bir programla izleyicinin karşısına çıkacak. Her biri kendi alanında tanınmış dört isim Türkiye ve dünya gündemini masaya yatıracak.

Meltem Cumbul, Nesrin Nas, Melda Onur ve Tuba Torun bu cuma akşamından itibaren izleyici karşısında olacak. Saat 20.00’de ekrana gelecek programın adı "Sıra Bizde" olacak. Meltem Cumbul’un moderatörlüğündeki programda güncel gelişmeler ele alınacak.

Daha önce aynı saatte 20. Saat programını yapan Özlem Gürses ise hafta sonu Ana Haber bülteniyle Halk TV ekranında olmayı sürdürecek.

 

twitter takip