Habertürk'ün ünlü ekran yüzünden boşanma kararı!

Habert%C3%BCrk%E2%80%99%C3%BCn+%C3%BCnl%C3%BC+ekran+y%C3%BCz%C3%BCnden+bo%C5%9Fanma+karar%C4%B1%21;
ABONE OL

Oylum Talu, Nisan 2013'te nikah masasına oturduğu Methi Bengisu'dan boşanıyor.

Habertürk TV ekranlarında "Burası Hafta Sonu" adlı programı sunan Oylum Talu ile 2013 yılında nikah masasına oturduğu Methi Bengisu ayrılık kararı aldı. Sabah gazetesi köşe yazarı Bülent Cankurt, Talu'nun annesinin evine gittiğini Methi Bengisu'nun da evliliği kafasında bitirdiğini ve geri adım atma niyetinin olmadığını iddia etti.
 
İşte, Cankurt'un o yazısı:
 
Son yıllarda ardı ardına gelen boşanma ve ayrılık haberleri, maalesef Covid-19 salgını döneminde de devam ediyor! Bu seferki ayrılık haberinin kahramanları; ekranların başarılı yüzlerinden Oylum Talu ile Nisan 2013'te nikah masasına oturduğu eşi Methi Bengisu. Artık neyi paylaşamadılar, hangi konuda anlaşamadılar öğrenemedim ama boşanma kararı alan çiftten Oylum Talu, eşiyle yaşadıkları evi terk edip annesinin evine gitmiş.
 
Kısa süre evli kaldığı Mert Çelet'ten 2007 yılında boşanan Oylum Talu, 2013'te Methi Bengisu ile evlenip Türkiye'nin en 'sosyelit' ailelerinden birine gelin gitmişti. Ancak o dönem, Talu'nun eşinin ailesine sergilediği tavırlar yüzünden 'istenmeyen gelin' ilan edildiği konuşulmuş, hatta Methi Bey'in anne-babası Emin-Sevinç Bengisu, çiftin Les Ottomans'daki düğününe bile katılmamıştı. Sonrasında ne yaşandı; Talu, Bengisu çiftinin gönlünü alabildi mi bilmiyorum ama 7 yıldır süren evliliklerinde pek çıt çıkmamıştı! Keşke şapkalarını önlerine koyup bir kez daha düşünseler diyecektim ama söylenenlere göre barışmaları mümkün değilmiş! Artık ne yaşandıysa, Methi Bengisu, evliliği kafasında çoktan bitirmiş ve geri adım atmaya da niyeti yokmuş.
twitter takip