Garsonun başından aşağı içki döken Demet Akalın'a tepki yağıyor!

Garsonun+ba%C5%9F%C4%B1ndan+a%C5%9Fa%C4%9F%C4%B1+i%C3%A7ki+d%C3%B6ken+Demet+Akal%C4%B1n%E2%80%99a+tepki+ya%C4%9F%C4%B1yor%21;
ABONE OL

Şarkıcı Demet Akalın, sahne aldığı mekanda gelen içkiyi beğenmeyince kadehi garsonun başından aşağı boşalttı. Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından Akalın'a çok sayıda tepki geldi.

Şarkıcı Demet Akalın, önceki akşam çıktığı mekanda garsonun getirdiği içkiyi beğenmeyince skandal bir harekete imza attı. Getirilen şampanyayı beğenmeyen Akalın, elindeki kadehi garsonun başından aşağı döktü.

Olay Az'ın yayınladığı videoda, şampanyayı garsonun başından aşağı döktükten sonra "Resmen elma suyu vermişsin bana" diyerek bir de sitemde bulunan Akalın, daha sonra getirilen içkiyi sahnede açarak içiyor. Akalın'ın o anları ise sosyal medyada gündem oldu.

Görüntülerin ardından Twitter gündemine oturan Demet Akalın'a tepki yağdı. Onlarca insanın önünde garsonun gururunu kırdığı söylenen şarkıcı için "Para seni bozmuş", "Sen ne sanatçısın ne de insan" ve "Bir insanı tanımak istersen çalışanlara olan tavrına bakın" yorumları yapıldı.

 

twitter takip