Galatasaray'ın stadının ismi değişti!

Galatasaray%E2%80%99%C4%B1n+stad%C4%B1n%C4%B1n+ismi+de%C4%9Fi%C5%9Fti%21;
ABONE OL

Galatasaray, stat isim sponsorluğunu açıkladı. Galatasaray’ın yeni Stadyum sponsoru ‘Rams' oldu.

Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray, Türkiye topraklarından çıkıp uluslararası bir marka haline gelen Rams Global ile Ali Sami Yen Spor Kompleksi içindeki stat isim sponsorluğu anlaşması imzaladı.

DÜNYA STANDARTLARINDA GELİR

Öte yandan açıklamada sponsorluk gelirinin dünya standartlarında olduğu vurgulandı.

NEF'E TEŞEKKÜR EDİLDİ!

"2021-2022 sezonundan bu yana Ali Sami Yen Spor Kompleksi'ndeki stadımızın isim sponsoru olan, öncesinde formamızın göğüs sponsoru olan; Galatasaray'ın ihtiyacı olduğu her an, her yerde desteğini esirgemeyen Nef markasına sonsuz teşekkürlerimizi iletiyoruz." ifadeleri kullanıldı.

İŞTE, YAPILAN AÇIKLAMA:

"Kulübümüz, ülkemiz topraklarında doğup uluslararası bir marka haline gelen Rams Global ile Ali Sami Yen Spor Kompleksimiz içindeki stat isim sponsorluğu anlaşması imzaladı.

Detaylarını önümüzdeki günlerde düzenleyeceğimiz basın toplantısında duyuracağımız anlaşma dünya standartlarında sponsorluk geliriyle de Türk futbolunun geleceğine ışık tutacak.

Bu anlaşmanın ilklerin ve enlerin kulübü Galatasarayımıza, gayrimenkul, sağlık, turizm, medya, madencilik gibi farklı sektörlerin dev markası Rams Global’e ve Türk sporuna hayırlı olmasını temenni ediyoruz."

twitter takip