Fatih Altaylı'dan flaş 'Veyis Ateş' açıklaması: Bu durumun grup açısından kabul edilebilir olmadığı çok açıktır

Fatih+Altayl%C4%B1%E2%80%99dan+fla%C5%9F+%E2%80%99Veyis+Ate%C5%9F%E2%80%99+a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1:+Bu+durumun+grup+a%C3%A7%C4%B1s%C4%B1ndan+kabul+edilebilir+olmad%C4%B1%C4%9F%C4%B1+%C3%A7ok+a%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1r
ABONE OL

haberturk.com.tr köşe yazarı Fatih Altaylı Veyis Ateş ile ilgili bir açıklama yazısı yayımladı.

haberturk.com.tr yazarı Fatih Altaylı, bugünkü yazısında, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddialarının ardından bir süre önce yıllık izne çıkarılan Habertürk TV'nin ekran yüzü Veyis Ateş'le ilgili bir açıklama yazısı yayımladı.

Altaylı'nın bugünkü köşesinden aktardığı açıklamada şu görüşler yer aldı:

"Açıklama

Sevgili okurlar,

Birkaç günden beri Veyis Ateş meselesini sorup duruyorsunuz.

Sizin kadar ben de meseleyi merak ediyorum.

Grup yönetiminden aldığım bilgiler doğrultusunda Habertürk tarafındaki gelişmeleri size aktarayım.

İlk gün, yani Sedat Peker, Veyis Ateş’in gazetecilik dışı ve gerek meslek, gerekse Ciner Grubu ilkeleri açısından kabul edilmesi imkansız iddiaları ortaya attığı an Habertürk yönetimi Veyis Ateş’ten konu ile ilgili bilgi istedi.

Ateş’in “Bu iddialar tamamen yalan” demesi üzerine Ciner Medya Grubu olarak kendisinden bunu yazılı bir açıklama ile kamuoyuna duyurması istendi.

Veyis Ateş’in bir açıklama yapmaması üzerine kendisi zorunlu olarak izne çıkarıldı. Ancak Veyis Ateş o gün yapacağını söylediği açıklamayı aradan 5 gün geçmesine rağmen hala yapmadı.

Bu durumun grup açısından kabul edilebilir olmadığı çok açıktır."

twitter takip