Fatih Altaylı, Erdoğan'dan ödül alan isimleri tebrik etti: Hepsine analarının ak sütü gibi helaldir

Fatih+Altayl%C4%B1,+Erdo%C4%9Fan%E2%80%99dan+%C3%B6d%C3%BCl+alan+isimleri+tebrik+etti:+Hepsine+analar%C4%B1n%C4%B1n+ak+s%C3%BCt%C3%BC+gibi+helaldir
ABONE OL

Habertürk yazarı Fatih Altaylı, “6. Anadolu Medya Ödülleri”nde ödüle layık görülen isimleri 'manidar' bir şekilde tebrik etti.

Anadolu Yayıncılar Derneği (AYD) tarafından bu yıl 6'ncısı düzenlenen Anadolu Medya Ödülleri töreninde, ödüller sahiplerini buldu. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlenen törene Cumhurbaşkanı Erdoğan da katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Yılın İletişim Ödülü”nü Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’a, “Yılın Kitabı Ödülü” Hilal Kaplan’a, “Yılın Köşe Yazarı Ödülü”nü ise Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi‘ye verdi.

Habertürk gazetesi yazarı Fatih Altaylı da, ödül alan isimleri ‘manidar’ bir dille kutladı. Altaylı, ‘Alkış’ başlığı altına kaleme aldığı yazısında şu ifadeleri kullandı:

"Dün medya ödülleri dağıtılmış.

Son derece hakkaniyetle dağıtıldığı açıkça belli olan bu ödülleri alan tüm arkadaşlarımızı canı gönülden kutluyoruz.

Şaka yaptığımı falan zannetmeyin.

Gerçekten hak ederek, çok çalışarak, kendilerine verilen görevleri bihakkın yerine getirerek, her türlü eleştiriyi göz ve kulak ardı ederek tüm zorluklara, tüm meşakkatlere göğüs gererek bu ödülleri alanları kutluyorum.

Bu ödülleri kazanmak kolay değil.

Hepsine analarının ak sütü gibi helaldir.

Ve isim isim baktığım zaman tümünün görevlerini başarıyla yerine getirmiş olduklarını da görüyorum.

Ne mutlu onlara.

Kendilerine bu görevleri verenleri utandırmadılar."

twitter takip