AA muhabirinden, bakanlar Varank ve Pakdemirli'ye: AK Parti, ismi şaibelerle anılan Soylu'dan daha mı küçük? Çocuğumun yüzüne bakamıyorum...

AA+muhabirinden,+bakanlar+Varank+ve+Pakdemirli%E2%80%99ye:+AK+Parti,+ismi+%C5%9Faibelerle+an%C4%B1lan+Soylu%E2%80%99dan+daha+m%C4%B1+k%C3%BC%C3%A7%C3%BCk?+%C3%87ocu%C4%9Fumun+y%C3%BCz%C3%BCne+bakam%C4%B1yorum...
ABONE OL

Anadolu Ajansı muhabirlerinden Musab Turan'ın, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye sorduğu yorumlu sorular bakanları şoke etti.

Anadolu Ajansı muhabirlerinden Musab Turan, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'ye sorduğu yorumlu sorular bakanları ve salondakileri şaşkına çevirdi.

Geçtiğimiz günlerde yayımladığı video ile Süleyman Soylu'yu hedef alan Sedat Peker ile ilgili sorular soran gazeteci Musab Turan, şu ifadeleri kullandı:

"Son günlerde gündemi meşgul eden konular var. Burada narko bürokrasiyle ilgili iddialar ülkemizi uluslararasıarenada zora soktu mu? Hükümetin buna ilişkin bir planı var mı? Ve de 19 yıllıkbir toplum hareketi olarak başlayan, milletin teveccühünü kazan AK Parti, ismi şaibelerle anılan Süleyman Soylu'dan daha mı küçük? Buna ilişkin çarşıda, pazarda, metroda, metrobüste çocuklar ve herkes bunu konuşuyor ama sayın bakanlarımız buna ilişkin tek kelime etmiyor.

Sayın Pakdemirli bakanımıza sorum da, sayın Soylu, kabine toplantısında buna ilişkin bir açıklama yaptı mı, savunması sizleri tatmin etti mi? Sayın bakanım, 3,5 yaşındaki oğlumun yüzüne bakarken bu maskeli balodan utanıyorum, Sizlerin çocuklarınız yok mu?" 

Bakanlardan Mustafa Varank ise Turan'ı şov yapmakla suçladı.

 

 

twitter takip