Soğuğu bahane ederek sahneye çıkmadığı iddia edilmişti! Manuş Baba'dan açıklama geldi

So%C4%9Fu%C4%9Fu+bahane+ederek+sahneye+%C3%A7%C4%B1kmad%C4%B1%C4%9F%C4%B1+iddia+edilmi%C5%9Fti%21;+Manu%C5%9F+Baba%E2%80%99dan+a%C3%A7%C4%B1klama+geldi
ABONE OL

Sivas'ta düzenleyeceği konserinde soğuk havayı gerekçe göstererek sahneye çıkmadığı açıklanan sanatçı Manuş Baba, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Instagram hesabından yaptığı paylaşımda konser için gerekli önlemlerin alınmadığını söyleyen Manuş Baba, şu açıklamayı yaptı:

"Sizlerle kavuşmayı heyecan ve özlem ile beklediğimiz Sivas Yıldız Dağı konserimizi, teknik sözleşmemizin uygulanmaması ve bütün ısrarlarımıza rağmen sahnenin kar ve tipiye uygun kurulmamasından dolayı, sahneyi kuran teknik ekibin, siz dinleyicilerimizin, bizim ve görevli ekiplerin hayatını riske etmemek (yüksek voltaj, elektrik çarpması, yangın, sahne iskeletinin devrilme riski gibi...) adına ne yazık ki iptal etmek zorunda kaldık.

Buraya kadar gelip kavuşmamız adına aynı heyecanı sizlerle taşıyıp konserimizi gerçekleştirebilmek için bütün şartları zorlayıp elimizden geleni bütün ekip arkadaşlarımla yapmamıza rağmen konseri gerçekleştirebilmemiz mümkün olmamıştır. Sahneye çıkmak istemediğimize dair anons hiçbir gerçeği yansıtmadığı gibi hitap tarzı beni ve ekip arkadaşlarımı derinden üzmüştür. Kıymet verip konser alanına gelen değerli Sivas dinleyicilerimizden yaşanılan mağduriyet adına özür dileriz. En yakın zamanda tekrar buluşabilmek, kavuşabilmek dileklerimle."

Manuş Baba'nın, soğuk havayı bahane ederek sahneye çıkmadığı açıklanmış ve bu duruma konser alanında bekleyen hayranları büyük tepki göstermişti.

 

twitter takip