Moda Sahnesi'nin elektriği kesildi!

Moda+Sahnesi%E2%80%99nin+elektri%C4%9Fi+kesildi%21;
ABONE OL

Geçtiğimiz Aralık ayında 7 bin lira gelen elektrik faturasının yeni yılda yapılan yüzde 127'lik zammın ardından Ocak'ta 20 bin, Şubat'ta 19 bin 270 lira gelmesini protesto ederek ödemeyeceklerini açıklayan Moda Sahnesi’nin elektriği bugün kesildi.


Moda Sahnesi, Aralık ayında 7 bin lira gelen elektrik faturasının Ocak ayında 20 bin lira, Şubat ayında ise 19 bin 270 lira gelmesine tepki göstererek sosyal medya hesaplarından faturaları ödemeyeceğini açıklamıştı. Üst üste ihtarların gittiği Moda Sahnesi Twitter'da elektriklerinin kesildiğini duyurdu.

Elektriklerin kesilmesinin ardından bir paylaşım yapan Moda Sahnesi’nin sanat yönetmeni Kemal Aydoğan, paylaşımında "Değerli müşterisiymiş :) 2 derecede elektriği kesip değerli müşteri demek! Siz dalga mı geçiyorsunuz?" ifadelerini kullandı.

T24'ün haberine göre, haha sonra Twitter hesabından bir açıklama daha yayınlanan Moda Sahnesi, elektriklerin kesilmesine rağmen bu akşam oyunun sahneleneceğini duyurdu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi;

''Bu akşam 20.30’da elektriğimizin kesilmesine ve tüm olumsuz hava koşullarına rağmen Yeni Bir Şarkı oyunumuzu oynuyoruz, ışıldaklarınızı ve fenerlerinizi alıp sıkı giyinin.''

twitter takip