Rıza Kocaoğlu ile Yüsra Geyik arasında aşk iddialarını güçlendiren fotoğraflar ortaya çıktı!

R%C4%B1za+Kocao%C4%9Flu+ile+Y%C3%BCsra+Geyik+aras%C4%B1nda+a%C5%9Fk+iddialar%C4%B1n%C4%B1+g%C3%BC%C3%A7lendiren+foto%C4%9Fraflar+ortaya+%C3%A7%C4%B1kt%C4%B1%21;
ABONE OL

Oyuncu Rıza Kocaoğlu'nun adı, Arka Sokaklar dizisinin başrol oyuncularından Yüsra Geyik ile anılmaya başlamıştı. Geyik, aşk haberlerini yalanladı ama ikilinin yan yana çekilmiş fotoğrafları basını sızdı bile...

1 / 4

'Çukur' dizisinde hayat verdiği 'Aliço' karakteriyle adından sıkça söz ettiren Rıza Kocaoğlu, rol arkadaşı Hazal Subaşı ile geçtiğimiz ay ayrılmıştı. Ayrılığın ardından Kocaoğlu'nun kendinden 12 yaş küçük oyuncu Yüsra Geyik ile aşk yaşamaya başladığı iddia edilmişti.

2 / 4

Çıkan aşk haberlerine sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile yalanlayan 30 yaşındaki güzel oyuncu, "Hakkımda çıkan aşk haberinin doğru olmadığını belirtme ihtiyacı hissediyorum çünkü oldukça kesin ifadelerle, hızlıca yayılıyor... Konuyla ve gerçeği yansıtmayan aşk yakıştırmalarıyla ilgili bir daha konuşmayacağımı bildirmek isterim. Sağlıklı, huzurlu hafta sonlarınız olsun" ifadelerini kullanmıştı.

3 / 4

Ancak bu açıklamanın ardından Rıza Kocaoğlu ile Yüsra Geyik'in, birlikte olan fotoğrafları çıktı.

4 / 4

Kocaoğlu ve Geyik, Esra Ruşan, Fırat Çelik ve Melisa Doğu gibi isimlerle birlikte yer aldığı fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı. İkilinin samimi halleri yine aşk söylentilerini güçlendirdi.

twitter takip