Kadın spiker taraftarların tacizine uğradı

Kad%C4%B1n+spiker+taraftarlar%C4%B1n+tacizine+u%C4%9Frad%C4%B1
ABONE OL

İtalya’da Cumartesi günü Empoli-Fiorentina maçı sonrasında stadyum çıkışında canlı yayın yapan muhabir Greta Beccaglia, taraftarların fiziksel ve sözlü tacizine uğradı.

İtalya’da Cumartesi günü Empoli-Fiorentina maçı sonrasında stadyum çıkışında canlı yayın yapan Toscan TV muhabir Greta Beccaglia, taraftarların fiziksel ve sözlü tacizine uğradı.

Yaşanan taciz olayı ülkeyi ayağa kaldırdı.

"ÇOK ÜZGÜN VE ŞAŞKINIM"

Beccaglia, canlı yayın sırasında bir taraftarın fiziksel olarak tacizinin ardından başka bir taraftarın ise mikrofonu alması ile sözlü tacizine uğradı. Taraftar daha sonra kameraya el hareketi yaparak olay yerinden ayrıldı.

Beccaglia, olayın ardından bugün tacizci hakkında şikayetçi oldu. Floransa polisi, 45 yaşındaki tacizci Empoli taraftarını görüntülerden tespit ederek gözaltına aldı.

Muhabir Greta Beccaglia ise, olay nedeniyle çok üzgün ve şaşkın olduğunu ifade ederek, en çok çevredeki insanların tepkisizliğinden etkilendiğini söyledi.

Canlı yayın sırasında stüdyodaki sunucu Giorgio Micheletti’nin Beccaglia’ya tacize uğradığı anlarda sinirlenmemesini ve üzülmemesini söylemesi ise sosyal medya kullanıcıları tarafından sert tepkiyle karşılandı.

twitter takip