28 Şubat günlük burç yorumları: Sağlığınızı ihmal ediyorsunuz!

28+%C5%9Eubat+g%C3%BCnl%C3%BCk+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1:+Sa%C4%9Fl%C4%B1%C4%9F%C4%B1n%C4%B1z%C4%B1+ihmal+ediyorsunuz%21;
ABONE OL

28 Şubat Pazar günü yaşamınızda meydana gelebilecek değişimleri gökyüzünden gelen tüyolardan derledik... İşte, 28 Şubat günlük burç yorumu...

İnsanlar asırlar boyu yaşamlarında meydana gelebilecek gelişmeleri merak etmişlerdir. Köklü bir geçmişi olan astrolojiye olan merak ve ilgi tarihteki tüm toplumları etkisi altına almıştır.

Gelecekte oluşabilecek farklılıklar veya beklenmedik durumlara karşı önceden hazırlı olmak için yıldızlardaki değişimlerden referans alan toplumlar, yıllar boyu bu geleneği bir sonraki kuşaklara da aktarmışlardır.

İş, aşk, sağlık, para ve kariyer hayatınıza ilişkin derlediğimiz burç yorumları Medyakoridoru haber sitesinde de yer almaktadır.

İşte, 28 Şubat Pazar günlük burç yorumları:

28 Şubat 2021 Pazar Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Değişimleriniz çevrenize ilginç gelecektir. Sakin ortamları tercih ederken, kendinizle ilgili konularda sessiz kalmayı yeğleyecek, çevrenize karşı eleştirel bir yaklaşım içinde olacaksınız. Sağlığınızla biraz ilgilenin.

28 Şubat 2021 Pazar Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Ani aşkların da gündemde olacağı bir dönem. Bazıları ise, uzun yıllar süren arkadaşlıkları için evlilik kararı alacaklar. Kişiliğinizin önemli olduğunu bilmenize rağmen, sosyal ilişkilerinizi sağlam tutmaya da özen göstermelisiniz.

28 Şubat 2021 Pazar Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Düşüncel dünyanızda radikal ve farklı kararlar alacağınız günlerden biri. Bazı bilgilerinizin destek görmesi, sizin için oldukça önemli ve yararlı olacak. Görüştüğünüz kişilerle değişik fikir alışverişleri içinde olacaksınız.

28 Şubat 2021 Pazar Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün birlikte çalıştığınız kişilerle uyumlu çalışmak istediğiniz bir gerçek. Fakat size karşı gelenlere de, gerekli tepkinizi göstereceksiniz. Güven arayışınızla beraber, maddi konuların önemini kavramanız gündeme geliyor.

28 Şubat 2021 Pazar Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Bugün enerjinizin yüksek olmasına rağmen yapmanız gereken işlerinizi yerine getirmiyorsunuz. Bir arkadaş davetine katılabilirsiniz. Üzerinizde hissettiğiniz garip yorgunluk nedeniyle herkesten uzak kalmak istiyorsunuz.

28 Şubat 2021 Pazar Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Yaratıcılığınızı en iyi şekilde kullanarak, değişik düşünceler yaşayacaksınız. Duygusal anlamda geçmişten kalan sorunları bir kenara bırakma zamanı geldi. Yarım kalan fiziksel tedaviniz varsa, ihmal etmeden tamamlayın.

28 Şubat 2021 Pazar Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Yaptığınız işlerin alt yapısına çok önem veriyorsunuz. Başlattığınız organizasyonların ilginç gelişmesi size bağlı bir durum. Bugün yaşamı farklı noktalardan gördüğünüz için, olayları irdelemek sizi mutsuz edecektir.

28 Şubat 2021 Pazar Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

Her şeyi bu kadar irdelemezseniz, yaşam daha güzel olacak. Herkes, herkesten borç isteyebilir. Ekonomik sorunu olan bir arkadaşınızın isteği sizi üzüyor. Kıskanç olmayan insan yok gibidir. Sizinki biraz aşırıya kaçıyor.

28 Şubat 2021 Pazar Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Karşıdan birbirinizi görüp de, hiç konuşmadığınız biriyle tanışarak, iyi dostluk temelleri atabilirsiniz. Çünkü çok fazla ortak yönünüzü keşfedeceksiniz. Sevdiğinizden, gelecek konusunda ayaklarını yere sağlam basan kararlı adımlar bekliyorsunuz.

28 Şubat 2021 Pazar Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

İçeriğini iyice bildiğiniz konularda kimseye söz hakkı vermiyorsunuz. Hatta, bu konuda sözünüzü kesenlere ciddi kızıyorsunuz. Biraz daha toleranslı olun. Hala bazı konulara şüphe ile yaklaşmanız doğru bir hareket tarzı değil.

28 Şubat 2021 Pazar Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Yakın çevrenizle aranızda gizli bir şekilde mevcut olan ve bir türlü anlaşamadığınız mülk konusunda, çok fazla söz dile getirmeyin. Yanlış anlaşılabilir. Eğer biraz göreceli düşünürseniz, sevdiğiniz insana hak vereceksiniz.

28 Şubat 2021 Pazar Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Burcunuzda ilerleyen Venüs'ten yoğun enerjiler alacaksınız. Gizli planlar ve eski dostlarla yapılan düşünce bazında organizasyonlar önemli olacaktır. Yüksek hedefleriniz var. Bazılarınız gizli-saklı duygular içindesiniz.

twitter takip