20 Mart günlük burç yorumları: Eleştirilere açık değilsiniz!

20+Mart+g%C3%BCnl%C3%BCk+bur%C3%A7+yorumlar%C4%B1:+Ele%C5%9Ftirilere+a%C3%A7%C4%B1k+de%C4%9Filsiniz%21;
ABONE OL

20 Mart Cumartesi günü yaşamınızda meydana gelebilecek değişimleri gökyüzünden gelen tüyolardan derledik... İşte, 20 Cumartesi günlük burç yorumu...

İnsanlar asırlar boyu yaşamlarında meydana gelebilecek gelişmeleri merak etmişlerdir. Köklü bir geçmişi olan astrolojiye olan merak ve ilgi tarihteki tüm toplumları etkisi altına almıştır.

Gelecekte oluşabilecek farklılıklar veya beklenmedik durumlara karşı önceden hazırlı olmak için yıldızlardaki değişimlerden referans alan toplumlar, yıllar boyu bu geleneği bir sonraki kuşaklara da aktarmışlardır.

İş, aşk, sağlık, para ve kariyer hayatınıza ilişkin derlediğimiz burç yorumları Medyakoridoru haber sitesinde de yer almaktadır.

İşte, 20 Mart Cumartesi günlük burç yorumları:

20 Mart 2021 Cumartesi Günü Koç Burcunu Neler Bekliyor?

Bugünlerde sevdiğiniz kişiden çok fazla şey bekliyorsunuz. Şimdiye kadar denemediğiniz işlerde ve hobilerinizde girişimciliğinizi kullanabilir ve kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Zihinsel aktiviteniz oldukça yüksek.

20 Mart 2021 Cumartesi Günü Boğa Burcunu Neler Bekliyor?

Derin bir ruhsal gevşemeye ihtiyacınız var. Yoğun düşünceler içinde olmanız, sizi gerilimli ve tedirgin yapıyor. Olayları gözünüzde büyüterek, sorumluluklarınızın artmasına neden oluyorsunuz. Eleştirilere açık değilsiniz.

20 Mart 2021 Cumartesi Günü İkizler Burcunu Neler Bekliyor?

Enerjinizi kişisel egolarınıza yansıtmış durumdasınız. Düşüncelerinizden ödün vermek istemiyor ve çevrenizde sizinle aynı düşünceye sahip kişilere taviz veriyorsunuz. Bugün sır saklamanızda yarar var. Duygularınızı paylaşmayın.

20 Mart 2021 Cumartesi Günü Yengeç Burcunu Neler Bekliyor?

İkili ilişkilerinizde ketum davrandığınız bir gün. Bugün, sosyal çalışmalarınızda belli bir düzeye ulaşma çabası içindesiniz. Çekici kişiliğinizin size kazandıracağı prestij konusunda, güven arayışı içindesiniz.

20 Mart 2021 Cumartesi Günü Aslan Burcunu Neler Bekliyor?

Karşılıklı güven duygusuna bağlı ilişkilerinizin gündem kazanmasıyla, kendinizi daha rahat ve esnek hissediyorsunuz. Karşı cinsle ilişkilerinizde yoğun bir duygu alışverişi içinde olacaksınız. Gizliliği tercih ediyorsunuz.

20 Mart 2021 Cumartesi Günü Başak Burcunu Neler Bekliyor?

Çevresel ilişkilerinizde derin ve anlamlı dostluklara önem vermeniz, bugün yakın dostlarınızla yapacağınız iş birliğini gündeme getirecek. Kendinizi ispat etme konusunda işlek zekanızın pozitif yönlerinden faydalanmalısınız.

20 Mart 2021 Cumartesi Günü Terazi Burcunu Neler Bekliyor?

Başlattığınız bir işi bitirme konusunda son derece becerikli ve hızlı hareket edeceksiniz. Organizasyon yeteneğinizin güçlü olmasından dolayı, ortak iş konularında öne geçmeniz mümkün. Fakat sakin bir tavır sergileyin.

20 Mart 2021 Cumartesi Günü Akrep Burcunu Neler Bekliyor?

İyi niyet elçisi gibi ortalarda dolaşmanız, bazılarının kıskançlık hedeflerine maruz kalmanıza neden olabilir. Kendinizi ispat etme konusunda başlattığınız olumlu çalışmaları gizli tutmalısınız. Güven duygunuz mükemmel.

20 Mart 2021 Cumartesi Günü Yay Burcunu Neler Bekliyor?

Gizli duygularının sizi esir etmesine izin vermemelisiniz. Bugün araştırdığınız konularda, elde edeceğiniz bilgileri hiç kimseyle paylaşmamaya dikkat etmeli ve olayları derinlemesine incelemelisiniz. Yenilenmeye ihtiyacınız var.

20 Mart 2021 Cumartesi Günü Oğlak Burcunu Neler Bekliyor?

Mantıklı davranmayı seven bir yapınız olmasına rağmen, bugün duygularınızda yaşadığınız karmaşayı arkadaşlarınıza yansıtacaksınız. Alıngan tavırlarınız yüzünden çelişkiler içindesiniz. Hayallerinizi hayata geçirmelisiniz.

20 Mart 2021 Cumartesi Günü Kova Burcunu Neler Bekliyor?

Sabit düşündüğünüz konularda daha da yoğunlaşmalı ve başarıya emin adımlarla yaklaşmalısınız. Duygularınızda fazla inatçı ve ısrarcınız. Zeki ve akılcı yönlerinizi özgürce kullanmalısınız. Düşünceleriniz merak ediliyor.

20 Mart 2021 Cumartesi Günü Balık Burcunu Neler Bekliyor?

Güçlü egolarınız yüzünden; ikilem yaşadığınız bugün içinde, olaylara karşı alıngan bir tutumla yaklaşıyorsunuz. Eski anıları düşünmek yerine, yaratıcılığınız konusunda farklı konularda yoğunlaşmalısınız. Enerjiniz güzel.

twitter takip