16 Ekim Cuma Günlük Burç Yorumu: Hangi burçlar için şanslı bir gün olacak? Hangi haberler yüz güldürecek?

16+Ekim+Cuma+G%C3%BCnl%C3%BCk+Bur%C3%A7+Yorumu:+Hangi+bur%C3%A7lar+i%C3%A7in+%C5%9Fansl%C4%B1+bir+g%C3%BCn+olacak?+Hangi+haberler+y%C3%BCz+g%C3%BCld%C3%BCrecek?
ABONE OL

16 Ekim Cuma günü yaşamınızda meydana gelebilecek değişimleri gökyüzünden gelen tüyolardan derledik... İşte, 16 Ekim Cumagünlük burç yorumu!

İnsanlar asırlar boyu yaşamlarında meydana gelebilecek gelişmeleri merak etmişlerdir. Köklü bir geçmişi olan astrolojiye olan merak ve ilgi tarihteki tüm toplumları etkisi altına almıştır. Gelecekte oluşabilecek farklılıklar veya beklenmedik durumlara karşı önceden hazırlı olmak olmak için yıldızlardaki değişimlerden referans alan toplumlar, yıllar boyu bu geleneği bir sonraki kuşaklara da aktarmışlardır. İş, aşk, sağlık, para ve kariyer hayatınıza ilişkin derlediğimiz burç yorumları Medyakoridoru haber sitesinde de yer almaktadır.

İşte, astrolog Ceylin Çelebi'nin 16 Ekim Cuma günlük burç yorumları:

KOÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN KOÇ:

16 Ekim Cuma günü saat 22.31’de Terazi burcunun 23 derecesinde özel enerjilere sahip bir yeniay meydana geliyor olacak. Başlarda sana zorlayıcı gelecek bazı enerjiler ilerleyen zamanlarda ikili ilişkilerinde yeni bir süreç başlatman adına seni harekete geçirebilir.

BOĞA BURÇLARI VE YÜKSELEN BOĞA:

Terazi burcundaki yeni ay çalışma ortamınla ilgili konularda yurt dışı kaynaklı bazı problemlerin seni yeni başlangıçlar yapmaya iteceğini gösteriyor. Başlarda yeni ay enerjisi seni zorlayabilir.

İKİZLER BURÇLARI VE YÜKSELEN İKİZLER:

Cuma günü çocuklarınla ilgili konuları etkileyecek önemli bir yeni ay meydana geliyor olacak. Ödemelerin, nafaka konularınla ilgili birtakım konular çocuklarınla ilgili birtakım yenilikler yapmana sebep olabilir.

YENGEÇ BURÇLARI VE YÜKSELEN YENGEÇ:

Evinle ilgili konularda önemli yenilikler yapmana sebep olacak bir yeniay var. Eşinle ilgili zorlanmalarında bu durumu tetikleyebilir.

ASLAN BURÇLARI VE YÜKSELEN ASLAN:

Terazi burcundaki Yeniay bu ay sürpriz bir kısa seyahate çıkmana sebep olabilir. İş ortamındaki zorlayıcı koşullarda seni bu seyahatlerini hızlandırabilir.

BAŞAK BURÇLARI VE YÜKSELEN BAŞAK:

Yeteneklerini etkileyecek bir yeniay Cuma günü Terazi burcunun 23 derecesinde meydana geliyor. Aynı zamanda parasal kazanımlarındaki yenilikler aşk hayatını da etkileyebilir. 

TERAZİ BURÇLARI VE YÜKSELEN TERAZİ:

Cuma günü saat 22.31’de bir yeniay meydana geliyor. Genel sağlığınla alakalı konulara odaklanıyor olacaksın. Yeni bir diyet programı uygulamaya başlayabilirsin. Ailenle ilgili konularda bu kararını etkileyebilir.

AKREP BURÇLARI VE YÜKSELEN AKREP:

Arka alanında meydana gelecek olan Yeniay eğitimlerinle ilgili konularda zorlanmalarının bir neticesinde yeni bir şeyler yazmaya başlayabilirsin. Geri planda kalman da gerekebilir.

YAY BURÇLARI VE YÜKSELEN YAY:

Parasal konulardaki zorlanmaların seni sosyal çevrenle ilgili birtakım düzenlemelere itebilir. Terazi burcundaki yeniay ile birlikte hayatına yeni arkadaşlar girebilir.

OĞLAK BURÇLARI VE YÜKSELEN OĞLAK:

Yeni ay kariyerinle ilgili konuları etkiliyor olacak. Bireysel konularınla ilgili zorlanmaların seni kariyerinde birtakım değişiklikler yapmana itebilir.

KOVA BURÇLARI VE YÜKSELEN KOVA:

Hukuksal süreçlerinde yeni birtakım düzenlemeler yeniayın etkinleşeceği 15 günlük süreç boyunca etkin olacak. Arkandan dönen işler önüne çıkabilir.

BALIK BURÇLARI VE YÜKSELEN BALIKLAR:

Miras ya da nafaka benzeri konularında yeni birtakım gelişmeler Terazi yeniayı ile birlikte söz konusu olabilir. Kariyer kazancındaki zorlanmalar söz konusu olacağı için bu yenilikler sana iyi gelebilir. 

twitter takip