Yeni dizisi başlamadan! Tolga Sarıtaş hangi diziye konuk olacak?

Yeni+dizisi+ba%C5%9Flamadan%21;+Tolga+Sar%C4%B1ta%C5%9F+hangi+diziye+konuk+olacak?
ABONE OL

Başrollerinde Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz'in yer alacağı 'Yarım Kalan Aşklar' dizisinin kadrosuna konuk oyuncu olarak Tolga Sarıtaş da dahil oldu. Dilan Çiçek Deniz de, daha önce Tolga Sarıtaş'ın başrol oynadığı Güneşin Kızları dizisinde birkaç bölüm rol almıştı.

Yapımını Tims&B Productions'ın yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın gerçekleştirdiği, Blu TV'de yayınlanacak olan 'Yarım Kalan Aşklar' dizisinin kadrosuna ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş konuk oyuncu olarak dahil oldu.
 
Özel yapımları ve yurtdışındaki sevilen projelerin yer aldığı seçkisiyle Türkiye'nin sevilen dijital platformlarının başında gelen Blu TV yeni özel dizisini izleyici ile buluşturmaya hazırlanıyor. Başrollerinde Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz'in yer aldığı aksiyon ve aşk dolu hikayeye sevilen oyuncu Tolga Sarıtaş da konuk oyuncu olarak dahil oldu.
 
Sürpriz bir rol ile diziye dahil olan Tolga Sarıtaş'ın Yarım Kalan Aşklar'da hayat vereceği karakter ise merak konusu oldu.
 
Yakında izleyici ile buluşacak olan dizinin yönetmen koltuğunda; Suskunlar, Karışık Pizza, İkimizin Yerine gibi yapımları yöneten Umur Turagay yer alırken senaristliğini Ethem Özışık, (Poyraz Karayel, Söz) Hakan Bonomo (Adı Mutluluk) ve Ercan Uğur (Söz) üstleniyor.
 
Tolga Sarıtaş, yeni sezonda ise; başrolünü Ayça Ayşin Turan ile paylaşacağı 'Arıza' dizisi ile Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak. 
 
twitter takip