'Yatıya Misafirim Var' bugün başlıyor!

%E2%80%99Yat%C4%B1ya+Misafirim+Var%E2%80%99+bug%C3%BCn+ba%C5%9Fl%C4%B1yor%21;
ABONE OL

BBO Yapım ve Skala Yapım imzalı, ‘Yatıya Misafirim Var’ bugünden itibaren hafta içi her gün saat 16.00'da Kanal D'de ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

Yeni yarışma "Yatıya Misafirim Var" farklı kültürlere sahip 5 şehirden yarışmacıları bir araya getirecek. Birbirlerini hiç tanımayan bu yarışmacılar "Konuklarımı en iyi ben misafir ederim" diyecek ve kıyasıya rekabet edecekler.

‘Yatıya Misafirim Var’ nasıl bir yarışma olacak?

Birbirinden farklı daha önce birbirlerini hiç tanımayan 5 yarışmacı, 5 farklı şehirde kıyasıya mücadele edecek. Yarışmacılar, her gün başka bir şehirde, o şehri temsil eden yarışmacının evinde misafir olacak ve geceyi orada geçirecek. Konuklar, o şehrin kültürünü tanıyacak, yemeklerini yiyecek ve misafirperverliğini yaşayacak.

Yarışmacılar, günün sonunda ev sahibine puan verecek. Ertesi gün, başka bir şehir, başka bir yarışmacı ile şehirlerarası mücadele devam edecek. Eğlenceli, bir o kadar da stresli anların yaşanacağı programda, hazırlanan yemekler damaklara, gezilen görülen yerler de gözlere hitap edecek.

Her yarışmacının kendine özgü hayat hikayesi , yaşam şekli seyirciyle buluşturulacak. Seyirci her bölümde başka bir şehir, başka bir yaşam tarzı ve hayat hikayesi izleyecek. Bazen güleceğiz, bazen de yarışmacıların çekişmeli sahnelerine tanıklık edeceğiz.

İşte, programın ilk hafta yarışmacıları:

Gaziantep’ten Oya Sesli, Hatay’dan  Fidan Merve Kirtay, Mersin’den Rabia Ay, Nevşehir’den  Ferhat Akbaş ve Şanlıurfa’dan Hasan Ocakoğlu olacak.

30 Kasım Pazartesi ilk bölümüyle ekrana gelecek programda; ev  sahipliğini yapan  Nevşehir’li Ferhat Akbaş, diğer 4 yarışmacıyı evinde ağırlayacak, gün boyunca şehrin tarihi, turistik merkezlerini gezdirecek.

Yarışmacı, akşam olduğunda ise bölgenin yöresel yemeklerini, geleneksel lezzetlerini evinde konuklarına sunacak. Ailelerinden uzakta kalan yarışmacıları misafirperverliği ile  memnun etmeye çalışacak.

Kıyasıya rekabetin yaşanacağı programda haftanın en yüksek puanını alan yarışmacı büyük ödülün sahibi olacak.

Drama tadında bir reality program olan olan Yatıya Misafirim Var’ın Genel Yönetmenliğini ise deneyimli televizyoncu Şafak Bakkalbaşıoğlu üstleniyor.

Program, hafta içi her gün 16.00’da Kanal D’de!

twitter takip