Yasak Elma'nın yapım şirketi, ikinci yönetmen Oğulcan Eren Akay'ın işine son verdi

Yasak+Elma%E2%80%99n%C4%B1n+yap%C4%B1m+%C5%9Firketi,+ikinci+y%C3%B6netmen+O%C4%9Fulcan+Eren+Akay%E2%80%99%C4%B1n+i%C5%9Fine+son+verdi
ABONE OL

Şafak Pekdemir ile yakınlaşırken kameralara yakalandıktan sonra kendisini görüntüleyen muhabire saldıran Yasak Elma’nın ikinci yönetmeni Oğulcan Eren Akay hakkında karar verildi.

1 / 4

Yasak Elma’nın evli olan ikinci yönetmeni Oğulcan Eren Akay, geçen perşembe dizinin eski oyuncusu Şafak Pekdemir’le Cihangir’de bir kafede sarmaş dolaş görüntülenmişti.

2 / 4

Akay, daha sonra kendilerini görüntüleyen muhabire küfür ederek, kafa atmıştı.

3 / 4

Yaşanan bu çirkin olaya tepki yağarken, dizinin yapım şirketi Medyapım harekete geçti. Tv100’de yer alan habere göre, şirket Oğulcan Eren Akay ile yollarını ayırdı. Yasak Elma şimdilik Ece Erdek Koçoğlu’nun yönettiği tek ekiple devam edecek. Bu nedenle daha önceden planlanan ikinci ekiple çekimleri olan oyuncular da sete çıkamadı. Öte yandan Yasak Elma’nın afiş çekimi yapıldı. Önümüzdeki hafta paylaşılması planlanan afişte Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Murat Aygen ve Biran Damla Yılmaz var.

4 / 4

Muhabire yapılan çirkin saldırının ardından Magazin Gazetecileri Derneği Yönetim Kurulu, dün gece yayınladığı açıklama ile Oğulcan Eren Akay'ı kınamıştı.

twitter takip