TRT'nin Teşkilat dizisinden ayrılık haberi

TRT%E2%80%99nin+Te%C5%9Fkilat+dizisinden+ayr%C4%B1l%C4%B1k+haberi
ABONE OL

İkinci sezonu ile yine izleyicisini heyecanlandıran diziden ayrılık haberi geldi.

TRT 1 ekranlarında Pazar akşamları yayınlanan aksiyonu ve heyecanı bol sahneleri ile seyirciyi 2. sezonda da ele geçiren dizi Teşkilat'tan gelen son haberler seyirciyi üzdü. 15. bölümü yayınlanan dizinin yeni bölümünde bir ayrılık var.

Her sahnesi büyük bir titizlikle hazırlanan dizi Teşkilat, istihbarat teşkilatının, tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi olağanüstü yetenekli ve korkusuz üyelerinden oluşan çok özel bir ekibinin hikayesini anlatıyor.

Başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal Yurtcu, Ezgi Eyüboğlu ve Ezgi Şenler gibi genç isimlerin yanı sıra Mesut Akusta, Yavuz Bingöl gibi isimlerin olduğu diziye yeni sezonda 9 yeni isim daha katıldı.

Gürkan Uygun, Hakan Boyav, Turgut Tunçalp, Mustafa Açılan, Ali Öner, Bülent Bilgiç, Mehmet Ergenç, Nil Günal, Hilal Öztunca gibi başarışı oyuncuların yeni sezonda yer alacağı Teşkilat'ta seyirciyi üzecek erken bir veda var...

Başarılı oyuncu Gürkan Uygun’un hayat verdiği Yıldırım karakteri diziye Türkiye'ye zarar vermek için dahil olmuştu. Sondaj gemisinde patlama düzenlenmesine yardımcı olan Yıldırım, diziye etkili bir giriş yapmıştı.

Dizinin kötü adamı Yıldırım'ın düzenlediği bu bombalı saldırıda ise Zehra’nın boşandığı eski eşi Kemal’in öldüğü ortaya çıktı.

16. yeni bölüm fragmanı yayınlanan diziye bu hafta Kemal karakteri ile hayat veren başarılı oyuncu Mert Karabulut veda ediyor.

twitter takip