Survivor'da sona doğru! Barış kimi tehdit etti? İşte, final öncesinde yaşananlar...

Survivor%E2%80%99da+sona+do%C4%9Fru%21;+Bar%C4%B1%C5%9F+kimi+tehdit+etti?+%C4%B0%C5%9Fte,+final+%C3%B6ncesinde+ya%C5%9Fananlar...
ABONE OL

Ekranların fenomen yarışması Survivor, 2 hafta sonra final yapıyor...

TV8'de yayınlanan sevilen yarışma programı "Survivor" ikihafta sonra ekrana veda edecek. Pei final öncesinde neler yaşanacak?

Salı günü gerçekleşen konseyde Nisa'nın elenmesinin ardından adada Elif, Sercan, Barış, Berkan, Yasin ve Cemal Can kaldılar.
 
Büyük finaline günler kalan Survivor'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda dikkat çeken detay Barış'ın sözleri oldu.
 
 
Bu akşam kaptanlık oyunu için mücadele edecek olan ekipten Barış 'Berkan'ın kaldığına mı sevineyim, Nisa'nın gittiğine mi üzüleyim? Üçümüz potaya girdik ona mı yanayım? Bİr tane dokunulmazlık alsaydık bunları hiç biri olmayacaktı' dedikten sonra bir de açık tehditte bulundu: Birkaç kişinin canı yanacak, bundan herkes emin olsun!
 
'Yol arkadaşım gitti' diyen Cemal Can ise gözyaşlarına boğuldu. Cemal Can 'Yapabilirdik, kazanabilirdik, böyle bitmesine izin vermemeliydik..." diye konuştu.
 
 
Kaptanlık mücadelesi öncesi 6 kişi seramoniye çıktı. Murat Ceylan'ın söz verdiği Barış "Yanlış bir şey söylemek istemiyorum. Kalp kırmak istemiyorum, gerek yok." dedi.
 
 
Mücadelenin ortasında Yasin sakatlandı. Doktorların müdahale ettiği Yasin ambulans ile hastaneye götürüldü. Yasin'in Survivor'daki akıbeti bu akşam belli olacak.
 
 
twitter takip