Show TV'nin dizisinden veda kararı!

Show+TV%E2%80%99nin+dizisinden+veda+karar%C4%B1%21;
ABONE OL

Ay Yapım imzalı dizisi ‘Üç Kuruş’ dün akşam yayınlanan heyecan dolu bölümüyle ekranlara veda etti.

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Aslıhan Malbora, Civan Canova, Suna Selen, Necip Memili, Kadir Çermik, Bora Akkaş, Mustafa Kırantepe, Uğur Yıldıran'ın yer aldığı Üç Kuruş dizisi, dün akşam yayınlanan 28. bölümüyle final yaptı.

‘Üç Kuruş’un heyecanla beklenen büyük finalinde; Kartal ile Efe hayatlarındaki tüm tehlikeleri arkalarında bırakarak aileleriyle birlikte daha mutlu bir hayat için yeni sayfa açtılar. Kılıç’ı ortadan kaldırdıktan sonra cezalarını tamamlayan Kartal ile Efe yeni hayatlarına kavuştular. Efe yarım bıraktığı hukuk eğitimine devam ederken Kartal da açtığı otomotiv galerisinde Ruşen ve Şesu ile birlikte işlerini yürütmeye başladı. Leyla ile Efe çiftinin aşkı kızlarıyla taçlandı. Kartal’ın oğlu Ateş’in Çıngıraklı’daki sünnet düğünüyle biten dizi eğlenceli anlara sahne olurken tıpkı ilk bölümdeki gibi Kartal ile Leyla’nın karşılıklı dansı beğeni topladı. 

‘Üç Kuruş’ final bölümüyle TOTAL’de 3.64 izlenme oranı (rating), 11.05 izlenme payı (share), ABC1 20+'da 3.49 izlenme oranı (rating), 9.66 izlenme payı (share), AB'de 2.50 izlenme oranı (rating), 7.46 izlenme payı (share) elde etti. #üçkuruşveda etiketi Twitter Türkiye’de 3 saat 40 dakika boyunca TT listesinde yer alarak dün akşam sosyal medyanın en çok konuşulan konularından biri oldu.  

twitter takip