Sevenlerine müjde! Leyla ile Mecnun dizisi yeniden ekrana geliyor!

Sevenlerine+m%C3%BCjde%21;+Leyla+ile+Mecnun+dizisi+yeniden+ekrana+geliyor%21;
ABONE OL

TRT'nin bir döneme damgasını vuran absürd komedi dizisi Leyla ile Mecnun ilk bölümünden itibaren yeniden izleyici ile buluşacak.

TRT 1’in bir döneme damgasını vurmuş sevilen dizileri Leyla ile Mecnun, Yedi Numara ve Yeşil Deniz izleyiciyle tekrar buluşuyor. Nostalji rüzgarı estirecek buluşma her Pazartesi gerçekleşecek.
 
TRT ekranlarında yayınlandığı dönemde büyük bir izleyici kitlesi yakalayan “Leyla ile Mecnun” yarından itibaren her Pazartesi saat 23.50’de yeniden sevenleriyle buluşacak.
 
104 bölümden oluşan dizinin her hafta iki bölümü birden ekranlara gelecek.
 
Zengin arşivinden özlenen içerikleri izleyiciye sunan TRT, 2000-2003 yılları arasında yayınladığı 92 bölümden oluşan unutulmaz bir diğer dizisi “Yedi Numara”yı da tekrar ekranlara taşıyor. 
 
Dizinin her pazartesi saat 20.00’de iki bölümü birden yayınlanacak. 13. ve 14. bölümlerinden itibaren ekrana gelecek diziyle evlerde nostalji rüzgârı esecek.
 
TRT’nin sevilen dizilerinden “Yeşil Deniz” de izleyiciyle buluşuyor. 75. bölümde izleyenlerine veda eden dizi, her hafta pazartesi günü saat 21.50’de birinci bölümden itibaren ekranlara gelecek.
 
Her hafta pazartesi günleri TRT 1’de ekranlara gelecek diziler;
 
• 20.00 - Yedi Numara
 
• 21.50 - Yeşil Deniz
 
• 23.50 - Leyla ile Mecnun
twitter takip