Popüler dizilere imza atan yönetmen Zemheri dizisiyle geliyor! Hilal Saral yeni projesini anlattı!

Pop%C3%BCler+dizilere+imza+atan+y%C3%B6netmen+Zemheri+dizisiyle+geliyor%21;+Hilal+Saral+yeni+projesini+anlatt%C4%B1%21;
ABONE OL
Aşk-ı Memnu’dan ‘Fatmagül’ün Suçu Ne’ye ve ‘Kara Sevda’ya Türk dizi tarihinin fenomen yapımlarında imzası olan Hilal Saral, yepyeni bir hikayeyle geliyor. Ay Yapım imzalı, Show TV’de ekranlara gelecek olan ‘Zemheri’, 15 Ocak’tan itibaren izleyicilerle buluşacak.

Yarattığı dünyalar ve anlattığı hikayelerle seyircide yıllardır pek çok duyguyu uyandıran yönetmen Hilal Saral, Ay Yapım’ın imzasını taşıyan ‘Zemheri’ile ekran başındakileri aşk ve adalet temasının yoğun olduğu güçlü bir projeyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Üzerinden yıllar geçse bile hala izlenen, Türk dizi tarihinin ölümsüz dizilerinde yönetmen koltuğunda oturan Saral, önceki projelerinde olduğu gibi yine zengin bir oyuncu kadrosu aracılığıyla kurduğu dünyayı paylaşacak. Senaryosunu Sema Ergenekon’un yazdığı ‘Zemheri’nin izleyicilerle buluşmasına sadece günler kala usta yönetmen diziyi şu sözlerle anlattı:

"Dizimizin cümlesi; aşk ve adalet, yolculuğu da yarım kalanlar yarım kaldıkları yerden bir gün mutlaka tamamlanırlar. Hem Geçmişte çalıştığım hem de daha önce hiç çalışmadığım ama oyunculuklarını beğendiğim usta ve genç isimlerden oluşan kalabalık bir kadroyla bir aradayım. Her projem gibi Zemheri için de güzel bir heyecan duyuyorum"

Alperen Duymaz, Ayça Ayşin Turan, Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi usta ve genç isimleri bir araya getiren ‘Zemheri’, ilk bölümüyle 15 Ocak Çarşamba saat 20:00’da Show TV ekranlarında olacak.

twitter takip