Nur Fettahoğlu ve Aslı Enver Babil dizisindeki karakterlerini anlattı! Eda ve Ayşe nasıl karakterler?

Nur+Fettaho%C4%9Flu+ve+Asl%C4%B1+Enver+Babil+dizisindeki+karakterlerini+anlatt%C4%B1%21;+Eda+ve+Ay%C5%9Fe+nas%C4%B1l+karakterler?
ABONE OL

Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, hikaye ve senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı Babil dizisi yarın yayın hayatına başlayacak.

Babil’in kilit karakterlerinden 'Eda'yı başarılı oyuncu Nur Fettahoğlu canlandırıyor. Tutkulu, entrikacı, iyi bir anne, iyi dost olmanın yanı sıra tehlikeli bir düşmana da dönüşebilen Eda ile ilgili konuşan Nur Fettahoğlu; "Eda ailesine bağlı, kocasına aşık, oğlu için her şeyi göze alabilecek bir kadın. Tutkuları olan ve hayatını sürekli kontrol altında tutmaya çalışan biri. Öte yandan pragmatik ama kontrol elden gitmeye başlayınca da hırslarıyla ve korkularıyla savaşıyor" dedi.

"Başıma gelenleri kabullenseydim; ne oğlum olurdu ne de mutlu bir evliliğim"

Nur Fettahoğlu’nun hayat vereceği Eda, hayata ve kadere boyun eğmeyen, cesur ve inatçı bir kadındır. Çocuğunun yakalandığı amansız hastalığa da böyle yaklaşmaktadır: Kaderi yenecektir ya da yenecek birilerini bulacaktır.

ASLI ENVER DE AYŞE OLARAK İZLEYİCİ KARŞISINA ÇIKACAK!

Babil’de Ayşe karakterini canlandıran Aslı Enver de karakteriyle ilgili yaptığı açıklamada; "Babil’in senaryosunu ilk okuduğumda senaryonun akışını ve hikayeyi çok sevdim. Ayşe’nin kendi özelindeki gizemi ve kuvvetli bir karakter olması beni heyecanlandırdı" dedi.

Ayşe, İrfan’ın hem peşinde hem yanında hem karşısında!

Aslı Enver’in canlandırdığı Ayşe, Süleyman’ın şirketinde çalışmaktadır ve İrfan ile bu vesileyle tanışır. Ancak Ayşe, görünenin ötesinde bir gündemi olan, fedakâr, güçlü bir kadındır. Ayşe’nin ortaya çıkartması gereken bir sır vardır. Hayat, Ayşe’yi bu sırrın peşinde giderken İrfan’la bazen karşı karşıya bazen yan yana getirecektir.

twitter takip