Nevşin Mengü ve Çiğdem Toker gibi isimleri buluşturan FOX Haber'in yeni programı başlıyor!

ABONE OL

Geçtiğimiz günlerde aynı masadan fotoğraf paylaşarak FOX TV’de yeni bir tartışma programının sinyalini veren Doğan Şentürk, Nevşin Mengü, Çiğdem Toker, Deniz Zeyrek ve Murat Yetkin’in yapacağı programın ismi ve günü belli oldu.

İlk kez Medyakoridoru'nun duyurduğu, kadrosunda gazeteciler Nevşin Mengü, Çiğdem Toker, Murat Yetkin, Deniz Zeyrek ve Doğan Şentürk'ün yer alacağı FOX Haber'in yeni tartışma programı "Orta Sayfa"nın ilk tanıtımı yayınlandı.

Programın tanıtım videosunda konuşan Doğan Şentürk, “Artık Ankara’da konuşulan Ankara’da kalmayacak. Meclis’in odalarında, siyasi partilerin koridorlarında konuşulanlarla, diplomasinin kapalı defterlerinde yazılanlar Orta Sayfa’da olacak” ifadelerini kullandı.

Kulislerden daha önce sızan bilgiye göre, programın Perşembe akşamları yayınlanacağı söylenirken, FOX TV’nin paylaştığı tanıtım videosunda gün bilgisine yer verilmedi.

FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, geçtiğimiz günlerde Nevşin Mengü, Çiğdem Toker, Deniz Zeyrek ve Murat Yetkin ile bir araya gelmişti.

4 gazeteci ile bir araya gelen Doğan Şentürk, FOX TV’de yeni bir tartışma programının başlayacağı sinyallerini vermişti.

 

twitter takip