Mürsel-Anna cephesinde işler karıştı!

M%C3%BCrsel-Anna+cephesinde+i%C5%9Fler+kar%C4%B1%C5%9Ft%C4%B1%21;
ABONE OL

90 gün boyunca nişanlı kalan çiftlerin evlilik serüvenini tüm detaylarıyla anlatan Evliliğe 90 Gün, her Cumartesi 14:50’de TLC’de. Program, izleyenleri aynı zamanda TV yayınının ardından cumartesi akşamı saat 17:00’de TLC YouTube kanalında izleme partisine davet ediyor...

TLC’nin Evliliğe 90 Gün programının çok konuşulan çifti Mürsel ve Anna cephesinde işler iyi gitmiyor. Nebraskalı Anna ile tanışmak için Türkiye'den ABD'ye giden Mürsel’in evlenme kararı alması için tam 90 günü var. Antalyalı Mürsel, bu süre zarfında evlenmeye karar veremezse, vize süresi dolduğu için ülkeyi terk ederek evine geri dönmek zorunda kalacak. Kültürel farklılıkların yanı sıra dil engelini de aşması gereken ikili, bu bölümde ortak ilgi alanları arıcılık üzerinden aşklarını tazelemeyi umuyor olsa da, işler hiç de bekledikleri gibi gitmeyecek. 
 
90 günlük vizeleri süresince, müstakbel eşleri ile bir araya gelen çiftlerin ilişkilerine yakından tanıklık edeceğiniz Evliliğe 90 Gün, her Cumartesi 14:50’de TLC ekranlarında. TV yayınından ardından arkadaşlarınızla aynı sohbete ortak olmaya, YouTube kanalı izleme partisine davetlisiniz. Evliliğe 90 Gün YouTube izleme partisi, Cumartesi 17:00’de TLC YouTube kanalında. 
 
TLC Kanal Bilgileri; Digiturk 30, D-Smart 36, Kablo TV 34, Tivibu 60, TV+ 30, Vodafone TV 30. 
 
twitter takip