Masumiyet Ela kimdir? İlayda Alişan kimdir? Masumiyet Ela kaç yaşında, nereli? İlayda Alişan hangi dizilerde rol aldı?

Masumiyet+Ela+kimdir?+%C4%B0layda+Ali%C5%9Fan+kimdir?+Masumiyet+Ela+ka%C3%A7+ya%C5%9F%C4%B1nda,+nereli?+%C4%B0layda+Ali%C5%9Fan+hangi+dizilerde+rol+ald%C4%B1?
ABONE OL

FOX'un merakla beklenen dizisi Masumiyet'in başrollerini Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Hülya Avşar canlandırıyor... Peki dizide Ela karakterine hayat veren İlayda Alişan kimdir? Masumiyet Ela nereli, kaç yaşında? Merak edilenler haberimizde!

FOX'un iddialı dizisi "Masumiyet", bu akşam ilk bölümüyle ekana gelecek. Merakla beklenen dizinin oyuncu kadrosunda ise Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal ve Ertuğrul Postoğlu gibi isimler yer alıyor.

Peki dizide Ela Yüksel karakterine hayat verecek olan İlayda Alişan kim, hangi dizilerde rol aldı ve nereli?

İLAYDA ALİŞAN KİMDİR?

İlayda Alişan, 1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. Behçet Kemal Çağlar Lisesi’nde eğitimini tamamlayan güzel oyuncu küçük yaşlarda oyunculukla tanışmıştır. 2011 yılında Bir Çocuk Sevdim dizisi ile ekranlara adım atan İlayda Alişan, daha sonra Rüya, Bana Sevmeyi Anlat, Gönül Hırsızı, Benim Adım Gültepe ve Serçe Sarayı dizilerinde rol almıştır.

İlayda Alişan, şimdilerde Show Tv ekranlarında yayınlanan; kadrosunda Dilan Çiçek Deniz, Aras Bulut İynemli, Perihan Savaş, Ercan Kesal, Mustafa Üstündağ, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın gibi önemli isimlerin yer aldığı Çukur dizisinde Akşın karakterini canlandırmaktadır. İlayda Alişan 1.58 metre boyunda, 48 kilodur.

İlayda Alişan’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2011 – Bir Çocuk Sevdim (Merve) (TV Dizisi)
2013 – Gönül Hırsızı (TV Dizisi)
2014 – Benim Adım Gültepe (Nurten) (TV Dizisi)
2015 – Serçe Sarayı (Sinem) (TV Dizisi)
2016 – Bana Sevmeyi Anlat (Eylül) (TV Dizisi)
2017-2018 – Çukur (Akşın) (TV Dizisi)

twitter takip