MasterChef'te koronavirüs önlemi! Dış çekimler iptal edildi

MasterChef%E2%80%99te+koronavir%C3%BCs+%C3%B6nlemi%21;+D%C4%B1%C5%9F+%C3%A7ekimler+iptal+edildi
ABONE OL

TV 8 ekranlarının en çok izlenen yarışması Masterchef Türkiye 3. sezona da bomba gibi başladı. Reyting listelerindeki başarısı ile kanalın yüzünü güldüren Masterchef'e gelen koronavirüs engeli sosyal medyanın da konusu oldu.

Ekranların en çok sevilen ve seyredilen yarışmacı Masterchef Türkiye 3. sezonu ile şu sıralar TV8 ekranlarında fırtınalar estiriyor. Haftanın 6 günü yayınlanan yarışma, reyting listelerindeki zirveyi kimseye bırakmıyor.

Deneyimli ve fenomen şefler Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun jürisi olduğu programda birbirinden yetenekli ve farklı 16 yarışmacı en iyi lezzet için kıyasıya yarışıyor. Dünyayı yakan koronavirüs şoku bu sezon Masterchef Türkiye'yi de vurdu. Geçtiğimiz sezonlarda her hafta farklı 2 yerde dış çekim yapan programda bu sezon dış çekim yapmayacak.

Tv8’de bu sezona damga vuran programlardan Masterchef Türkiye koronavirüs sebebiyle çekimlerinde kısıtlamaya gitmek zorunda kaldı.

Her hafta stüdyo haricinde dışarıda bir seyirci grubuyla bir araya gelen yarışmacılar ve ekip İstanbul Valiliği kararıyla çekimleri artık yalnızca iç stüdyoda yapmak zorunda kaldı. Masterchef kaptanlık oyununu kim kazandı: Heyecanına devam eden MasterChef'te şefler yarışmacılardan Oreo ana malzemesi olan yaratıcı tatlı yapmasını istedi.

Masterchef kaptanlık oyununu kim kazandı: Heyecanına devam eden MasterChef'te şefler yarışmacılardan Oreo ana malzemesi olan yaratıcı tatlı yapmasını istedi. Mavi takım kaptanı Furkan rakip takıma yeni gelen yarışmacı Selin'i seçti.

twitter takip