Limon Film'den çekimlere ara açıklaması! Savaşçı ve Bir Annenin Günahı dizileri ara verdi!

Limon+Film%E2%80%99den+%C3%A7ekimlere+ara+a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1%21;+Sava%C5%9F%C3%A7%C4%B1+ve+Bir+Annenin+G%C3%BCnah%C4%B1+dizileri+ara+verdi%21;
ABONE OL

Koronavirüs riski nedeniyle, kalabalığın yoğun olarak bulunduğu dizi setlerinden çalışmaya ara verme haberleri gelmeye devam ediyor.

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ilk vakanın açıklandığı geçen haftadan bu yana 18 vakanın görüldüğü Türkiye'de kalabalık ortamlardaki çalışma koşulları vatandaşları tedirgin ediyor.
 
Bununla ilgili meslek örgütleri kalabalığın fazla olduğu, farklı mekanlara gidiş geliş ile uzun çalışma saatlerinin en sık yaşandığı dizi setlerinin de çekimlere ara vermesi yönünde çağrıda bulunmuştu.
 
Bakanlıkla yapılan görüşmelerden henüz kesin bir karar çıkmasa da, ara verip vermeme kararının yapımcıların insiyatifine bırakıldığı konuşuluyor.
 
Bu gelişmelerden sonra, yarın Fox TV'de yayın hayatına başlaması planlanan 'Baraj' dizisinin izleyici ile buluşma tarihi 2 hafta ertelenmişti.
 
Baraj dizisinden sonra bir set erteleme kararı da Limon Film'den geldi. Yapım şirketi, yine Fox TV'de yayınlanan Savaşçı dizisi ile aynı kanalda yayınlanacak olan ve çekimleri devam eden 'Bir Annenin Günahı' dizilerinin setlerine ara verildiğini duyurdu. 
 
twitter takip