Kanal D'nin yeni dizisi 'Çatı Katı Aşk'ın afişi hangi eski dizinin afişine benzetildi?

Kanal+D%E2%80%99nin+yeni+dizisi+%E2%80%99%C3%87at%C4%B1+Kat%C4%B1+A%C5%9Fk%E2%80%99%C4%B1n+afi%C5%9Fi+hangi+eski+dizinin+afi%C5%9Fine+benzetildi?
ABONE OL

Kanal D'nin yeni yaz dizisi 'Çatı Katı Aşk'ın afişi de yayınlandı. Dizinin afişi Furkan Andıç'ın geçen seneki dizisi 'Her Yerde Sen'in afişine olan benzerliği ile de dikkat çekti.

Kanal D’nin yapımını Mia Yapım, yapımcılığını ve proje tasarımını Banu Akdeniz'in üstlendiği yeni dizisi “Çatı Katı Aşk”ın afişi görücüye çıktı.
 
Yapımını Mia Yapım, yapımcılığını ve proje tasarımını Banu Akdeniz'in üstlendiği yeni dizisi “Çatı Katı Aşk”, izleyicisi ile buluşmak için gün sayıyor.
 
 
Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz’in başrollerini paylaştığı dizinin tanıtımları geçtiğimiz günlerde yayınlanmış ve çok konuşulmuştu. 9 Temmuz Perşembe akşamı ilk bölümü ekrana gelecek olan Çatı Katı Aşk’ın afişi de dikkatleri üzerine çekti.
Oyuncu kadrosunda Renan Bilek, Tülay Günal, Erhan Yazıcıoğlu, Ebru Aykaç, Burak Tamdoğan, Pelin Öztekin, Bülent Seyran ve Bedia Ener gibi isimlerin de yer aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Barış Yöş oturuyor.
 
“Çatı Katı Aşk”, ilk bölümüyle 09 Temmuz Perşembe akşamı saat 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak.
 
Öte yandan; dizinin afişi başrol oyuncusu Furkan Andıç'ın geçen yaz rol aldığı ve başrolünü Aybüke Pusat ile paylaştığı 'Her Yerde Sen' dizisinin afişine de benzetildi.
 
İzleyiciler bu benzerlik için sosyal medyada "Furkan yine çatıda" benzeri yorumlar yaptı.
 
twitter takip