İşte, Acun Ilıcalı'nın kurduğu Exxen'de yayınlanacak yapımlar!

%C4%B0%C5%9Fte,+Acun+Il%C4%B1cal%C4%B1%E2%80%99n%C4%B1n+kurdu%C4%9Fu+Exxen%E2%80%99de+yay%C4%B1nlanacak+yap%C4%B1mlar%21;
ABONE OL

Acun Ilıcalı'nın kurucusu olduğu yeni dijital içerik platformu Exxen'de yer alacak dizi ve programlar netleşti.

Acun Ilıcalı'nın geçtiğimiz haftalarda duyurduğu yeni dijital platformu Exxen’in 1 Ocak'ta yayın hayatına başlayacağı öğrenildi. Ilıcalı'nın platformunda yer alacak içerikler de şekillenmeye başladı.

Exxen platformunda dizi, reality show, yarışma, belgesel, çocuk projeleri gibi içerikler olacak. Bunların bazıları netlik kazandı. İbrahim Büyükak, Acun Ilıcalı’nın kuracağı ‘Exxen’ isimli dijital platformda yayınlanacak bir dizi projesi yazdığını açıkladı. 37 yaşındaki oyuncu, “Aralık ayı gibi sete gireceğiz ve ocak sonu gibi de yayınlanmaya başlayacak. Sekiz ya da 10 bölümlük bir proje olacak" dedi. Sevilen oyuncu Büyükak dizisinin konuyla ilgili olarak "Bursa’daki hayatımla ve ailemle ilgili, komedi-dram türünde bir iş" diye konuştu.

Peki Exxen'de başka hangi programlar ve diziler olacak?

Webrazzi'den Gözde Ulukan'ın haberine göre Aleyna Tilki ve Cemal Can'ın başrollerinde olacağı bir müzikal proje olacak.Proje tasarımı Ali Atay'a ait Onur Ünlü yönetmenliğinde ve başrollerinde Haluk Bilginer, Songül Öden ile Ertan Saban'ın olacağı Şeref Bey adlı dizi seyirciyle buluşacak. Nurgül Yeşilçay, Hazal Türesan ve Selim Bayraktar'ın yer aldığı 8 bölümlük Vahşi Şeyler adlı dizi de platformda yer alacak. Ayla, Müslüm ve Naim'in yaratıcısı Mustafa Uslu'dan başrolünde Özgü Namal'ın yer aldığı Hükümsüz ve üç zengin ev kadınını anlatan Zehirli Çiçekler adlı dizilerde yer alacak. Dünyada ses getiren Next Top Model yarışması Burcu Esmersoy sunumuyla gerçekleşecek. Beyazıt Öztürk ve İbrahim Büyükak ise birlikte bir programa imza atacak.

Uzun süredir konuşulan Enis Arıkan'ın talk show'u ile Ceza ve Sagopa Kajmer'in jüride olacağı Rapstar yarışması da Exxen'in merakla beklenen yapımları arasında.

Gençlere özel içeriklere baktığımızda lüks bir villada yolları kesişen 3 öğrenciyi anlatan Öğrenci Evi adlı bir yapım, üniversiteye giden Zeynep adlı karakterin para kazanmak için dadılık yaptığı Dadı adlı yapım, sosyal medya zorbalığını anlatan Eziklerin Savaşı adlı yapım ve iki gencin aşk hikayesini anlatan Yaş 17 adlı yapım olacak.

Bunların yanı sıra fenomenler Semiraminta, Miço, Orkun Işıtmak, Reynmen ve Buğra Kazancı gibi isimler de Exxen'de özel şovlar hazırlayacaklar.

twitter takip