İlk bölümü 'Kırmızı Kamyon' adıyla yayınlanan 'Kahraman Babam' dizisinin konusu ne, oyuncuları kimler?

%C4%B0lk+b%C3%B6l%C3%BCm%C3%BC+%E2%80%99K%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1+Kamyon%E2%80%99+ad%C4%B1yla+yay%C4%B1nlanan+%E2%80%99Kahraman+Babam%E2%80%99+dizisinin+konusu+ne,+oyuncular%C4%B1+kimler?
ABONE OL

Kırmızı Kamyon olarak ilk bölümü yayımlanmış olan Kahraman Babam dizisi yeni bölümleri ile yayım hayatına devam edecek.

1 / 4

Bir baba kız hikayesini ekrana getirecek olan Kahraman Babam dizisi ikinci bölümü pazartesi akşamı bekleniyor. Dikkat çeken oyuncuları ile merak konusu olan Kahraman Babam, Show TV'de yayımlanacak.

2 / 4

Dram ve aksiyonu bir araya getiren hikayesiyle dikkat çeken 'Kahraman Babam' bir baba kızın duygu yüklü hikayesini ekranlara getirirken, kahraman itfaiyecilerin zorlu mücadelelerini göstererek aksiyon dolu sahnelere imza atmayı planlıyor.

3 / 4

‘Kahraman Babam’ın oyuncu kadrosunda; Görkem Sevindik, Nilay Deniz, Ushan Çakır, Fatih Al, Tuğçe Altuğ, Deniz Hamzaoğlu, Aslı Orcan, Toprak Sağlam, Sümeyye Aydoğan, Ebrar Alya Demirbilek, Burak Berkay Akgül, Timur Ölkebaş, Gürberk Polat, Efekan Can, Melisa Akman, Uğur Arda Başkan, Hakan Altıner, Gamze Demirbilek, Yaşar Aydınlıoğlu, Mehmet Mehmetof, Kağan Uluca ve Tuğçe Karabayır gibi birçok önemli isim yer alıyor.

4 / 4

Fragmanları ile başından bu yana izleyicide heyecan yaratan Kahraman Babam dizisi, 14 Haziran Pazartesi akşamı saat 20:00'de Show ekranlarında yer alacak.

twitter takip