Hande Erçel ve Kerem Bursin'den ilk kare geldi! Sen Çal Kapımı yakında başlıyor!

Hande+Er%C3%A7el+ve+Kerem+Bursin%E2%80%99den+ilk+kare+geldi%21;+Sen+%C3%87al+Kap%C4%B1m%C4%B1+yak%C4%B1nda+ba%C5%9Fl%C4%B1yor%21;
ABONE OL

Fox TV'nin yaz aylarında ekrana getireceği yeni dizisi 'Sen Çal Kapımı'nın başrol oyuncuları Hande Erçel ve Kerem Bursin'den ilk fotoğraflar geldi. Dizinin konusu ve kadrosu da açıklandı.

Yapımını MF Yapım’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturacağı ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı “Sen Çal Kapımı” dizisi, güçlü oyuncu kadrosuyla çok yakında Fox izleyicisiyle buluşacak.
 
Sevilen oyuncular Hande Erçel ve Kerem Bursin başrolde!
 
Hande Erçel ve Kerem Bürsin’e; dizide Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Bige Önal, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi isimler eşlik edecek.
 
Şimdiden konuşulmaya başlayan 'Sen Çal Kapımı' dizisi için hazırlıklar devam ediyor.
 
Çekimler çok yakında başlıyor!
 
Çekimlerinin Haziran’da İstanbul’da başlaması planlanan romantik komedide hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir.
 
Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.
 
 
twitter takip