FOX'un yeni dizisi 'Çocukluk'un afişi yayınlandı!

FOX%E2%80%99un+yeni+dizisi+%E2%80%99%C3%87ocukluk%E2%80%99un+afi%C5%9Fi+yay%C4%B1nland%C4%B1%21;
ABONE OL

FOX'un yeni sezon için hazırlıklarını tamamladığı ve çok yakın bir tarihte izleyiciyle buluşturacağı 'Çocukluk' dizisinden ilk afiş geldi.

1 / 5

FOX'un merakla beklenen "Çocukluk" dizisinin ilk afişi görücüye çıktı.

2 / 5

Kanalın resmi Twitter sayfasından paylaşılan afişle birlikte "#Çocukluk afişi yayında! İlk bölüm için geri sayıma başlayabiliriz." notu paylaşıldı.

3 / 5

Adı ilk olarak "Kimsesizler" olarak belirlenen dizi, 'çocuklara yönelik söylenen sert ve hoyrat ifadeleri' nedeniyle RTÜK'e şikayet edilmiş, inceleme başlatılan dizinin adı 'Çocukluk' olarak değiştirilmişti.

4 / 5

Yapımcılığını Medyapım ve MF Yapım'ın ortaklaşa üstelendiği dizinin başrollerini Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk ve Beren Gökyıldız paylaşıyor.

5 / 5

Dizinin konusu:

Tüm hayatını geride bırakıp Ali Kaan Çocuk Evi'ni açan Mahir Boztepe (Erdal Beşikçioğlu), ilk günden beri evine gelen her kimsesiz çocuğun doğru aileyi bulmasını sağlamıştır.Bu yuvada aynı odayı paylaşan Mavi (Beren Gökyıldız), Mozi (Kübra Süzgün), Bambi (Nilay Yeral) ve Zeynep'in (Derinsu Akkuş) ailelerini bulma yolunda yaşadıkları acılar, öz ailelerine duydukları özlemler ve hayal kırıklıkları onları birbirlerinden ayrılmaz kız kardeşler haline getirir.Kızların çaresiz kaldıklarında ise imdatlarına yetişmeye hazır olan memurları Ayşegül (Burcu Özberk) vardır. Kaynak Yeniçağ: Kimsesizler dizisinin adı mı değişti? Kimsesizler’in adı ne oldu? Kimsesizler dizisi ismi neden değişti?

twitter takip