Ekranların yeni ikilisi Ayça Ayşin Turan ve Alperen Duymaz!

Ekranlar%C4%B1n+yeni+ikilisi+Ay%C3%A7a+Ay%C5%9Fin+Turan+ve+Alperen+Duymaz%21;
ABONE OL

2020'in merakla beklenen dizilerinden birisi olan Ay Yapım imzalı 'Zemheri' yakında Show TV ekranlarında izleyici ile buluşacak. Dizinin başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alperen Duymaz yer alıyor.

İlk tanıtımlarıyla da dikkat çeken ‘Zemheri’deki tutku dolu bir aşk hikayesi seyircilere fırtınalı bir dünyanın kapılarını aralayacak.

Türk dizi tarihinin fenomen yapımlarına imza atan Hilal Saral’ın yönetmen koltuğunda oturduğu, senaryosunu ise birçok başarılı işe imza atan Sema Ergenekon’un yazdığı dizide Ayça Ayşin Turan ile Alperen Duymaz’ın karakterleri arasındaki tutku dolu ve bir o kadar da hüzünlü aşkın hikayesi anlatılacak.

İkiliyle birlikte Caner Cindoruk, Hazal Filiz Küçükköse, Emir Çubukçu, Nihal Koldaş, Müfit Kayacan, İlkin Tüfekçi, Şebnem Dönmez ve Zerrin Tekindor gibi usta ve genç isimleri bir araya getiren ‘Zemheri’de Turan ve Duymaz, aileleri için kendi hayatlarını feda ederek sevgisizlikten değil çaresizlikten birbirlerine veda eden Firuze ve Ayaz karakterlerine hayat veriyor. İki karakterin arasındaki aşkla birlikte izleyiciler adalet ve daha birçok kavramı birden sorgulayacak.

twitter takip