Doya Doya Moda 8 Aralık birincisi kim? 8 Aralık Doya Doya Moda kim elendi? Bugünkü puan durumu belli oldu mu?

Doya+Doya+Moda+8+Aral%C4%B1k+birincisi+kim?+8+Aral%C4%B1k+Doya+Doya+Moda+kim+elendi?+Bug%C3%BCnk%C3%BC+puan+durumu+belli+oldu+mu?
ABONE OL

TV8'in sevilen moda programı Doya Doya Moda'da final öncesi yine heyecan dorukta! Peki 8 Aralık Salı Doya Doya Moda'da kim birinci oldu?

TV8'de yayınlanan ve jüri koltuğunda Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu'nun oturduğu "Doya Doya Moda" yarışmasının 8 Aralık Salı günü yayınlanan yeni bölümünde yine kavga ve rekabet vardı.

Büyük beden sahip 7 yarışmacının tarzını konuşturmak ve moda zevkini ispatlamak için jüri karşısında hünerlerini sergiliyorlar. Peki, bu hafta en başarılı kombin ile günün puanlamasında haftanın birincisi kim olacak? Doya Doya Moda’da kim elenecek? 

DOYA DOYA MODA 8 ARALIK KONSEPTİ NE?

Doya Doya Moda'nın yeni bölümünde yarışmacılar, haftanın dördüncü gününde "Kız Kardeşinin Nişanına Gidiyor Şıklığı" konseptine göre giyinerek jürinin karşısına çıkacak.

8 ARALIK DOYA DOYA MODA PUAN DURUMU BELLİ OLDU MU?

Doya Doya Moda'da heyecan tam gaz sürerken, dağıtılan puanlar da merak konusu oldu. Jürinin oylarının ardından puan tablosu haberimizde olacak.

DOYA DOYA BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Moda konuşturan program Doya Doya Moda'nın 8 Aralık Salı günü birincisi ise henüz belli olmadı.

"BEN EN İYİYSEM BANA KIYMET VERECEKSİNİZ"

Doya Doya Moda'nın yeni bölümünde Bahar Candan, Birben ve yeni yarışmacı Tuğba üzerinden herkese ültimatom verdi.

 
twitter takip