Doya Doya Moda 6 Kasım birincisi kim? Doya Doya Moda kim elendi?

Doya+Doya+Moda+6+Kas%C4%B1m+birincisi+kim?+Doya+Doya+Moda+kim+elendi?
ABONE OL

TV8'in sevilen moda programı Doya Doya Moda'da bu haftanın finalinde de yine heyecan dorukta! Peki 6 Kasım Cuma Doya Doya Moda'da kimelendi? Doya Doya Moda 6 kasım birincisi kim oldu?

TV8'de yayınlanan ve jüri koltuğunda Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu'nun oturduğu "Doya Doya Moda" yarışmasının 6 Kasım Cuma günü yayınlanan final bölümünde heyecanlı bir rekabet yaşanıyor...

Kilolu ve büyük beden sahip 7 yarışmacının tarzını konuşturmak ve moda zevkini ispatlamak için jüri karşısında hünerlerini sergiliyorlar. Peki, bu hafta en başarılı kombin ile günün puanlamasında haftanın birincisi kim olacak? Doya Doya Moda’da kim elenecek? 

Peki 6 Kasım Cuma Doya Doya Moda birincisi kim oldu?

Her gün farklı konseptle yarışan 7 yarışmacı bugün de yüksek puan alabilmek için yine kıyasıya yarışıyor... Doya Doya Moda'da bugün birinci olacak isim ve elenecek bir diğer isim yeni bölümün hemen ardından haberimizde yer alacak.

6 kasım Cuma Doya Doya Moda konsepti neydi?

Doya Doya Moda'da bugünün konsepti "evlilik yıldönümü kutlaması" olarak belirlendi.

Doya Doya Moda bugünkü puan durumu ne?

Doya Doya Moda'nın bu haftaki final bölümünde puanlar henüz belli olmadı. Günün puan durumu, jürinin oylarının ardından haberimizde yer alacak.

 

 

 

 

twitter takip