Doya Doya Moda 24 Kasım birincisi kim oldu, bugünkü puan durumu ne?

Doya+Doya+Moda+24+Kas%C4%B1m+birincisi+kim+oldu,+bug%C3%BCnk%C3%BC+puan+durumu+ne?
ABONE OL

TV8'in sevilen moda programı Doya Doya Moda'da bugün yeni haftanın heyecanı yaşanıyor! Peki 24 Kasım Salı Doya Doya Moda'da kim elendi? Doya Doya Moda 24 Kasım birincisi kim oldu?

TV8'de yayınlanan ve jüri koltuğunda Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu'nun oturduğu "Doya Doya Moda" yarışmasının 24 Kasım Salı günü yayınlanan yeni bölümünde heyecanlı bir rekabet yaşanıyor...

Kilolu ve büyük beden sahip 7 yarışmacının tarzını konuşturmak ve moda zevkini ispatlamak için jüri karşısında hünerlerini sergiliyorlar. Peki, bu hafta en başarılı kombin ile günün puanlamasında haftanın birincisi kim olacak? Doya Doya Moda’da kim elenecek? 

Doya Doya Moda'da konsept belli oldu

Doya Doya Moda'da haftanın ikinci gününde yarışmacılar, Kadıköy'de Öğretmenler Günü Balosu konseptinde karşı karşıya geldi.

Peki 24 Kasım Salı Doya Doya Moda birincisi kim oldu?

Her gün farklı konseptle yarışan 7 yarışmacı bugün de yüksek puan alabilmek için yine kıyasıya yarışıyor... Doya Doya Moda'da bugün birinci olacak isim ve elenecek bir diğer isim yeni bölümün hemen ardından haberimizde yer alacak.

24 Kasım Salı Doya Doya Moda konsepti neydi?

Doya Doya Moda'da bugünün konsepti açıklanır açıklanmaz haberimizden okuyabilirsiniz.

Doya Doya Moda bugünkü puan durumu ne?

Doya Doya Moda'nın bu haftaki bölümünde puanlar henüz belli olmadı. Günün puan durumu, jürinin oylarının ardından haberimizde yer alacak.

 

 

 

 

twitter takip