Doya Doya Moda 22 Ekim birincisi kim oldu? Bugünkü puan durumu ne?

Doya+Doya+Moda+22+Ekim+birincisi+kim+oldu?+Bug%C3%BCnk%C3%BC+puan+durumu+ne?
ABONE OL

TV8'in ilgiyle takip edilen moda yarışması 'Doya Doya Moda'nın bugünkü bölümünde neler yaşandı? 22 Ekim Doya Doya Moda birincisi kim oldu?

TV8'de yayınlanan ve jüri koltuğunda Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu'nun oturduğu "Doya Doya Moda" yarışmasının 22 Ekim Perşembe günü yayınlanan bölümünde yine kıyasıya bir rekabet yaşandı.

Kilolu ve büyük beden sahip 7 yarışmacının tarzını konuşturmak ve moda zevkini ispatlamak için jüri karşısında ter döküyor. Bugün yine kıyasıya rekabet içinde olan yarışmacılar Bugünün konsepti  ile yine tarzlarını en iyi şekilde ortaya koymaya çalıştı. Doya Doya Moda yarışmasında haftanın finali bölümünde bir yarışmacı en düşük puanları alması nedeni ile yarışmaya veda ediyor.

Peki 22 Ekim Perşembe günü en yüksek puanı almak için birbirleriyle mücadele eden yarışmacılardan hangisi bugüne damga vurdu?

22 Ekim Doya Doya Moda birincisi kim oldu?

Doya Doya Moda 22 Ekim Perşembe gününün birincisi 19 puanla Sabiha oldu.

Doya Doya Moda 22 Ekim puan durumu ne?

Günün konseptine uygun olarak kombinlerini gerçekleştiren yarışmacılara jüri üyeleri Kemal Doğulu, Uğurkan Erez, Gülşah Saraçoğlu, Seray Sever puanlama yaptı. İşte, sonuçlar:

Birben: 16

Rümeysa: 12

Sabiha: 19

Tuğçe: 16

Rabia: 11

Dilara: 10

Özde: 15

twitter takip