Doya Doya Moda 21Ekim birincisi kim oldu? Bugünkü puan durumu ne?

Doya+Doya+Moda+21Ekim+birincisi+kim+oldu?+Bug%C3%BCnk%C3%BC+puan+durumu+ne?
ABONE OL

TV8'in ilgiyle takip edilen moda yarışması 'Doya Doya Moda'nın bugünkü bölümünde neler yaşandı? 21 Ekim Doya Doya Moda birincisi kim oldu?

TV8'de yayınlanan ve jüri koltuğunda Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu'nun oturduğu "Doya Doya Moda" yarışmasının 21 Ekim Çarşamba günü yayınlanan bölümünde yine kıyasıya bir rekabet yaşandı.

Kilolu ve büyük beden sahip 7 yarışmacının tarzını konuşturmak ve moda zevkini ispatlamak için jüri karşısında ter döküyor. Bugün yine kıyasıya rekabet içinde olan yarışmacılar Bugünün konsepti  ile yine tarzlarını en iyi şekilde ortaya koymaya çalıştı. Doya Doya Moda yarışmasında haftanın finali bölümünde bir yarışmacı en düşük puanları alması nedeni ile yarışmaya veda ediyor.

Peki 21 Ekim Çarşamba günü en yüksek puanı almak için birbirleriyle mücadele eden yarışmacılardan hangisi bugüne damga vurdu?

21 Ekim Doya Doya Moda birincisi kim oldu?

Doya Doya Moda, 21 Ekim Çarşamba günü yeni bölümüyle ekranlara geldi. Doya Doya Moda programında 21 Ekim Çarşamba gününün birincisi yapılan puanlama sonrasında 20 puan alan Dilara oldu.

Bugünkü puan durumu ne?

Dilara: 20

Birben: 13

Özde: 12

Sabiha: 10

Rabia: 8

Rümeysa: 7

Tuğçe: 6

 

 

twitter takip