Doya Doya Moda 2 Kasım birincisi kim? Bugünkü puan durumu ne?

Doya+Doya+Moda+2+Kas%C4%B1m+birincisi+kim?+Bug%C3%BCnk%C3%BC+puan+durumu+ne?
ABONE OL

TV8'in ilgiyle takip edilen moda yarışması 'Doya Doya Moda'nın bugünkü bölümünde neler yaşandı? 2 Kasım Doya Doya Moda birincisi kim oldu?

TV8'de yayınlanan ve jüri koltuğunda Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Seray Sever ve Gülşah Saraçoğlu'nun oturduğu "Doya Doya Moda" yarışmasının 2 Kasım Pazartesi günü yayınlanan yeni bölümünde yine kıyasıya bir rekabet yaşanıyor...

Kilolu ve büyük beden sahip 7 yarışmacının tarzını konuşturmak ve moda zevkini ispatlamak için jüri karşısında ter döküyor. Birbirinden iddialı yarışmacılar bugün günün birincisi olabilmek için yine kıyasıya bir rekabet sergiledi. Yeni haftanın konsepti ise kaban şıklığıydı... Yarışmacılar, 600 TL'lik bütçeleriyle Kadıköy'de alışverişlerini yaparak en güzel kombinleri oluşturmaya çalıştı.

Peki 2 Kasım Pazartesi günü en yüksek puanı almak için birbirleriyle mücadele eden yarışmacılardan hangisi bugüne damga vurdu?

2 Kasım Doya Doya Moda birincisi hangi isim oldu?

Haftanın birincisi olan isim Doya Doya Moda Özde oldu ve altın kolyeyi boynuna taktı.

Doya Doya Moda kim elendi?

Doya Doya Moda'da bu hafta eleme potasına Rümeysa ve Rabia girdi. Kemal Doğulu elenen ismin Rabia olduğunu açıkladı. Daha sonra ise bunun bir şaka olduğunu ve bu hafta kimsenin elenmediğini söyledi.

Doya Doya Moda bugünkü puan durumu ne?

Rabia:4
Özde:18
Rümeysa:7
Sabiha:4
Tuğçe:9
Birben:4Aleyna:12

twitter takip