Bir Zamanlar Çukurova Arjantin ve Şili'de de yayınlanmaya başlayacak!

Bir+Zamanlar+%C3%87ukurova+Arjantin+ve+%C5%9Eili%E2%80%99de+de+yay%C4%B1nlanmaya+ba%C5%9Flayacak%21;
ABONE OL

atv'nin kadrosunda Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Hilal Altınbilek, Uğur Güneş ve Kerem Alışık'ın rol aldığı dönem dizisi 'Bir Zamanlar Çukurova' yurtdışında da başarılı sonuçlar elde ediyor... Dizi yakın zamanda; Karadağ, Romanya, Meksika ve Özbekistan gibi ülkelerinden ardından Arjantin ve Şili'de de yayınlanmayacak başlayacak..

Yayınlandığı günlerde atv ekranlarında reyting rekorları kıran, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını ise Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği ‘Bir Zamanlar Çukurova’, dünyanın dört bir yanında izleyicileri kendisine hayran bırakıyor.
 
ROMANYA, ÖZBEKİSTAN, KARADAĞ VE MEKSİKA’DA REYTİNG REKORTMENİ ÇUKUROVA!
 
atv’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, son olarak tüm dünyanın kendini eve kapattığı Ocak, Şubat, Mart ayları itibarıyla yeni yayınlanmaya başladığı ülkelerde adeta evde kalmanın en keyifli anına dönmüş durumda!
 
Karadağ’da her bölümü ile en yüksek reytingleri alarak ülkede sezonun en çok izlenen Türk dizisi oldu. Romanya’da da yayınlandığı Kanal D kanalında büyük bir izleyici oranına ulaşan dizinin kimi bölümleri ülkede 2 milyon kişi tarafından izlenerek %21,8 izlenme oranına ulaştı.
 
Bir Zamanlar Çukurova’dan bir başka başarı haberi ise Özbekistan’dan geldi. Ülkede günlük olarak yayınlanan ve ilgiyle takip edilen dizi, “kısa sürede yüksek reyting oranlarına ulaştı. Yayınlanan son bölümü milyonlar tarafından izlenen dizi, %15,59 oranında bir reytinge ulaşarak prime time kuşağında en çok izlenen dizi olarak sıralamada birinci oldu.
 
Bir Zamanlar Çukurova adından sıkça söz ettirerek hem ulusal hem de uluslararası alanda başarısını emin adımlarla devam ettiriyor. Dizi, çok yakında da Arjantin’in önde gelen ulusal kanallarından biri olan “Telefe” ve Şili’de “Mega” kanalında ekranlara gelmeye başlayacak.
 
DÜNYADA 56 ÜLKEDE BU HİKAYE MERAK EDİLİYOR!
 
Türkiye’de atv ekranlarında izleyicisiyle buluşan, yayınlandığı her ülkede de ilgiyle izlenen ve rekorlar kıran dizi yayınlandığı günden bugüne kadar dünya çapında 50 ülkeye ulaştı. Bir Zamanlar Çukurova’nın yayınlandığı ülkelerden 14 tanesi, dizilerini tüm dünyaya izleten Latin Amerika ülkeleri.
 
İstanbul’dan kaçıp Adana’da bir çiftliğe sığınan iki genç aşığın, Çukurova’nın en güçlü ailelerinden biriyle kesişen ve ayrı yerlere savrulan hayat hikayesi atv’de ekrana geldiği ilk günden bu yana, heyecanını hiç kaybetmeden izleyici ile buluşmaya devam ediyor.
 
Dizi, kadrosunda bulunan usta sanatçılar ve sevilen genç oyuncularının yanı sıra 70’lerin Adana nostaljisini ekranlara getiren dev prodüksiyonu ile de hem Türkiye’de hem dünyada göz kamaştırmaya devam ediyor. Adeta birer yardımcı oyuncu olarak kamera karşısında bulunan nostaljik otomobiller ve dönemin stil ikonu kostümler dünyanın dört bir yanından dizinin hayranlarını mest ediyor.
twitter takip