Behzat Ç'nin çekimleri başladı! Yeni bölümlerde eski kadrodan kimler olacak?

Behzat+%C3%87%E2%80%99nin+%C3%A7ekimleri+ba%C5%9Flad%C4%B1%21;+Yeni+b%C3%B6l%C3%BCmlerde+eski+kadrodan+kimler+olacak?
ABONE OL

Yeni bölümleriyle BluTV'de izleyicilerle buluşacağı açıklandığı ilk andan itibaren herkesin "Eski kadrodan kimler olacak?" sorusunu sorduğu 'Behzat Ç.' için sevilen dijital platform müjdeli haberi verdi.

Nejat İşler, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol ve Ayça Eren fenomen dizinin yeni kadrosunda da yer alıyor. Yayınlandığı dönem her yaştan izleyicileri ekran başına kilitleyen ve adını televizyon tarihinin klasikleri arasına yazdıran 'Behzat Ç.', yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Canan Ergüder Ece ve Ege Aydan'ın ardından BluTV, polisiye dizinin izleyicilerine beklenen haberi verdi. 'Behzat Ç.'nin eski kadrosundan Nejat İşler, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Güven Kıraç, Eray Eserol ve Ayça Eren de yeni bölümlerde yer alacak.

Nejat İşler'in yeniden dizinin unutulmaz kötü karakteri Ercüment Çözer'e hayat vereceği yapımda; İnanç Konukçu, Hayalet; Berkan Şal ise Akbaba rolüyle Behzat Amir'i yine yalnız bırakmayacak.

Güven Kıraç'ın kötülükte Ercüment'le yarışan ve dizinin en beğenilen karakterlerinden biri olan Memduh Başgan karakteriyle geri döndüğü 'Behzat Ç.'de Eray Eserol, Tahsin Amir; Ayça Eren ise Şule rolüyle kadrodaki yerlerini alacak.

Dizinin eski kadrosunda bulunan Fatih Artman ise yeni bölümlerde yer almayacak.

Intermedia'nın yapımcılığını üstlendiği 'Behzat Ç.'nin çekimleri geçtiğimiz günlerde başladı. Dizinin yeni bölümleri çok yakında sadece BluTV'de izleyicilerle buluşacak.

Dizinin çekimlerinin başladığı da Blu TV'nin sosyal medya hesaplarından duyuruldu. async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8">    
twitter takip