atv'nin yeni dizisi Kardeşlerim sete çıkıyor!

atv%E2%80%99nin+yeni+dizisi+Karde%C5%9Flerim+sete+%C3%A7%C4%B1k%C4%B1yor%21;
ABONE OL

NGM Yapım'ın atv için çekeceği yeni dizi Kardeşlerim'in set macerası başlıyor... İşte, diziyle ilgili detaylar!

atv'nin yeni dizisi Kardeşlerim'in çekimleri başlıyor...

1 / 5

Tek dertleri hayat mücadelesi olan dört kardeşin iç burkan, sevgi dolu hikâyesi… Herkese ve her şeye rağmen kopmayan, düştükçe birbirine tutunup yeniden ayağa kalkan gençlerin umut dolu öyküsü…

2 / 5

Yapımına NGM’nin imza attığı yönetmenliğini Serkan Birinci’nin üstlendiği, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı atv’nin yeni dizisi “Kardeşlerim” sete çıkmaya hazırlanıyor. Merakla beklenen dizinin okuma provaları ise geçtiğimiz gün NGM’nin ofisinde gerçekleştirildi.

3 / 5

Çekimlerine yakında başlanacak dizinin okuma provalarında ilk kez tüm kadro bir araya gelen oyuncuların, neşeli ve enerjik tavırları objektiflere de yansıdı.

4 / 5

“Kardeşlerim” adlı dizinin çekimleri haftaya İstanbul’da başlıyor. Aile olmayı, kardeş olmayı, doğruyu ve yanlışı, varlığı ve yokluğu incelikli bir şekilde işleyen dizi, pırıl pırıl oyuncu kadrosu ve yüreklere işleyen hikâyesiyle atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

5 / 5

Dizinin oyuncuları: Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Halit Özgür Sarı, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Simge Selçuk, Damla Su İkizoğlu, Onur Seyit Yaran, Cihan Şimşek, Kaan Sevi, Melis Minkari ve Recep Usta.

twitter takip